LEAP OF FAITH Silesian Skate Contest

Skateboarding žije i na Moravě a ve Slezsku, a tak vás s radostí zveme na skate contest s názvemLeap of Faith, který se uskuteční 16. září 2017 ve skateparku v Krnově. Akce to bude velká. A jak vás všechny nalákat? Tak třeba tím, že se pojede se o prize money v hodnotě 20 000 Kč plus věcné ceny od sponzorů k tomu! Kompletní info najdeš v článku.

Fajnové skate plazy u nás rostou čím dál víc a jedna taková je v Krnově. Hodně z vás ji jistě nikdy nenavštívilo a je to nejspíš škoda, protože si zde najdou své jak streetaři, tak i bowlaři ve velkém bazénu. Toho bylo třeba využít a proto se Škola Skateboardingu Krnov rozhodla uspořádat mega závod Leap of Faith. Vše se odehraje 16. září, takže na začátek školního roku máte plán jasný. Je na co se těšit! Rideři dostanou ke startovnému (100,-) Redbull / Rajec / Bombus tyčinku / nanuk od Zvosky a hamburger z lokálního Hotelu Cvilín. A co víc? Prize money činí 20 000 Kč, tak doufejme, že se zde sejdou skateři z celé republiky a ukážou, že náš skateboarding za něco stojí.

 

K pořádné skejtové pohodě je zajištěno občerstevní od Hotelu Cvilín a Fklidu. O hudbu se postará Kewu, kterého jste mohli slyšet i na festivalu Colours of Ostrava 2016. Po skončení závodu bude pokračovat afterparty v hospodě Pod obrazem se vzpomínkovým promítáním krnovského videa. Doraž se kouknout a nebo rovnou zajezdit. Rozhodně se nudit nebudeš!

 

Startovné LEAP OF FAITH Silesian Skate Contest 2017 (Street x Bowl):

100,- startovné + jídlo k tomu

20.000 CZK Prize Money + věcné dary od sponzorů

5.000 CZK Cash For Tricks

+ handmade trofeje pro obě první místa od Laceramic Design!

 

Harmonogram akce:

11:00 trénink
12:30 registrace do závodu
13:00 start závodu

 

Vizualizace skateparku v Krnově

 

Sponzoři akce:

Hotel Cvilín
Financím dáváme smysl – Kapitol
Picnic Skateshop Cz
Ambassadors
Filament Czech
Mini Logo Skateboards
Redbull CZ
Bombusenergy
Rajec
fklidu
HOSPODA POD OBRAZEM
Jägermeister
Tech-vision
Reserve – optical frames & sunglasses
Junckers Flooring / Podlahářství Krnov
Zvoska
Nachmelená opice
Green Czech Trading sro – Green House Seeds

 

Mediální partner:

Skaterock.cz

 

Facebook event zde.