Otevření skateparku Blatná

Čus čus,
tak je to tady. Po 10ti letech nějakýho usilování se v Blatnej objevil skatepark. A to neznamená nic jinýho než pořádnej opening.

 

Rozhodli sme se se Sedativou uspořádat tuhle akci za podpory Temple Storu, CKVB, města Blatná a v neposlední řadě taky Datla, bez kterýho bysme pošli na hlad a žízeň To znamená, že na místě bude pivko točené a také domácí burgery z kuchyně Knedlíkovi. Celou akci bude hrát muzika z našeho playlistu a pokud budete chtít něco zahrát, tak by to neměl bejt žádnej problém. 

 

Je to sice ještě nějakej ten pátek, ale odpal akce vidíme na jedničku odpolední. Nějak se srazíme a pohrotíme ten náš parčík. Ale zas to nechce nějakej přehrocenej contest. Takže to nejspíš bude forma nějakejch best tricků a tak. Přece jen nám de hlavně o to, že dorazíte vy a společne poskejtujem, dáme pivko, něco zakousnem a večer se pobavíme. A až se unavíme tak se může přesunout na zimák a poslechnou lokální kapely. A když by to končilo dříve a vy byste stále unaveni nebyli tak tu je i varianta nedaleké diskotéky. 

 

To by mělo bejt snad všecko. Kdyby se na něco zapomnělo tak se to tu snad časem objeví. Pozvěte svoje kámíky a doražte v hojnym počtu. Těšíme se na skateboarding!!!

 

-SedativaCrew-

 

https://www.facebook.com/events/283128695451091/

 

Autor: Hank Rubrika: Nezařazené