BU2R Robotix Gipsy Tour premiere

27
11
2012

 

Druhý prosincový čtvrtek se pražská Meet Factory stane dějištěm dlouho očekávaného, plánovaného a hlavně hodně ojedinělého mejdanu. Kvalitní hudbební produkce se spolčí s premiérou v létě natáčeného, za hranicemi prožitého dobrodružství profláklé pražské skejtové partičky, která si říká Robotix.

Dvacet dní strávených převážně u břehů jižní Francie se proměnilo ve čtyřicetiminutový para-dokument, který netradičním jazykem vypráví zážitky devíti různých osobností. Smích, pláč, radosti, zklamání - tato klišé v Robotix Gipsy Tour nečekejte. Čekejte nečekané a těšte se na netradiční audiovizuální zážitek, jeden z největších mejdanů pochmurného pražského party podzimu. Slunné jihofrancouzské pláže okupované prazvláštními pražskými postavičkami – to chceš!

 

 

Účinkují: Nikolas Tušl, Honza Zima, Adam Lukas, Patrik Arslanian, Marek Prokeš, Kubo Krížo, Jakub Brož, Lukáš Daněk, Janis Maceridis a další…

 

Line-up: Dave O’Shire (UK), Dikolson, Kyklos Galaktikos, Vladimir 518, WWW, Ježíš táhne na Berlín, Ink Midget, Midi Lidi / Kazety DJ set.

 

Vstup zdarma!

 

Za podpory Budweiser Urban Projects.

 

www.skaterock.cz/bu2r
robotixbu2r.tumblr.com 

 

Událost na Facebook.com.Událost na Facebook.com.

 

 

 

Galerie Robotix