Pessertive Framola aneb jak strup na dovolenou jel

pess

Za sedmero horami a sedmero jezery, přebíval putovní cikán zvaný stříkající verlyba. Po dlouhém zoufání a toulání ukotvil na poloviční rok ve špinavém a kávou provonělém městě Turín. Jelikož se mu zastesklo po své cikanske bandě, přizval si ji k sobě do malé komůrky, kde se všichni slétli jako komáři ke krvy….

…ubytovali se na pár dní a stihli zažít spoustu dobrodružství a vypít litry vína…

…všechno samozřejmě zdokumentovali a tudiž Vám svou povídku prostřednictvím tohoto klípku mohou z poloviny převyprávět.

s úctou Papa Hyro

 

 

Jake Heyes a Rough Cut jeho Deathwish Part One

JH

 

Čerstvej profík u Deathwish, Jake Heyes, kterýho jste mohli nedávno vidět ve společným videu Deathwish Part One s Jamie Foyem, pouští ven Rough Cut přesně z tohodle partu. Brada dolu a klobouček taky.

 

 

 

Deathwish part one můžeš znova zkouknout tady

 

Jirka Bulín ve videu anglický značky Piilgrim s názvem „Third Eye“

Piilgrim

 

Bez debat, Jirka Bulín patří mezi český top skejtry a navíc to vzal po svým a před x lety se sbalil a odjel do Anglie. A ejhle, on patří i mezi top anglický skejtry. Firma na oblečení Piilgrim Clothing, za kterou Jirka jezdí, vydala před nedávnem svoje první video s názvem „Third Eye“. Jirka vlastní v tomhle videu last part, kterej vlastně trvá skoro půlku videa. Jirku zdravíme a posíláme velkej respekt, protože anglický spoty nejsou vůbec jednoduchý.

 

 

 

Tiago Lemos a jeho „Indy“ part

tiago

Když uslyšíte jméno Tiago Lemos určitě se vám vybaví kosmickej pop, osobytej styl a technika. Přesně tohle můžete očekávat i v tomto novém editu pro firmu Independent trucks.

 

 

Part Joshe Jonese z „Friend Zone“ videa plnej kreativity

Friend Zone

 

Tady nečekej žádný zběsilý flipy ze schodů nebo dlouhý grindy. Tenhle profil ti ukáže, že si jde užít skateboarding opravdu všude a pokud máš krapet fantazie, dají se vymyslet fakt solidní srandy.

První part, kterej byl venku, můžeš vidět TADY

 

 

 

 

Jestli chceš podpořit, můžeš si DVD Friend Zone objednat

 

 

 

Rakouský Kape Skateboards a první dvě vlaštovky z jejich týmu

image

 

Někde něco končí a jinde zase začíná. A je příjemný, že to nový začíná u našich sousedů v Rakousku, kde v Thalheimu, kousek za Linzem, vznikla nová firma na výrobu skateboardů. A ne ledajaká, slibujou totiž, že jejich deska je nejlehčí, nejpevnější a s nekonečným popem a to díky jeímu složení v kombinaci s bambusem a uhlíkem. No necháme se překvapit. Venku jsou dva první profily Kape riderů, který vám teď předkládáme. Philipp Josephu a Simon Stricker, je to vaše.

 

Philipp Josephu:

 

 

 

 

Simon Stricker: