Extra Flare: Simon Bannerot

lakai-flare-premiere-poster

První porce Extra Flare, což jsou bsides záběry z novýho Lakai videa The Flare, je venku. Postupně se budou pouštět ven další kousky ostatních jezdců z videa.

 

V tomhle díle se představí ani ne dvacetiletý mladík Simon Bannerot. Že jeho jméno není známý? Po zhlídnutí těchhle šestnácti minut poctivýho super skateboardingu a nespočtu crashů vám jeho jméno v hlavě už určitě zůstane.

 

 

 

 

 

Keep Rolling – Robert Thompkins

sddsd-paraplegic-skateboarder-robert-20160820

 

Možná znáte Roberta Thompkinse z různejch videí nebo ho třeba sledujete skrz sociálních sítě. Není to přímo skater, i když jím kdysi, před osudným skokem do vody, býval. Prohání se taky po skateparcích a občas i po streetu, nejezdí ale na věci, kterou by jste potkávali ve skateparku často, jezdí totiž na vozíčku. Respekt!

 

Užijte si jeho edit z Berrics.

 

 

 

 

Antwuan Dixon promluvil o svojí střízlivosti

Screen-Shot-2017-07-27-at-16.46.03

Jo jo, s tím názvem blesku jsme nijak nepřestřelili a v článku si dej komplet video, kde Antwuan povídá o svém střízlivém období a hlavně uvidíš i jeho progres. Neprošel si zrovna lehčím obdobím a respekt za to!

 

 

Červenec v Londýně s Victorem Demonte

crash

Victor Demonte strávil tento měsíc 4 dny na londýnských streetech s kamerou v ruce. Vy si teď můžete vychutnat tenhle super klípek, kde se objeví rideři jako jsou Joffrey Morel, Julian Kimura, Tom Moatti, Jake Church, Cameron Barr, Nicolas Gisonno a mnozí další. 

 

 

New video: Blaze Supply | Wides

Jp

Minulý týden vyšlo video Blaze Supply-Wides, které pochází z dílny kameramana jménem Rodrigo De Andrade. Mrkněte na Jp Dantase a Jp Villu, jak se prohání ulicemi Los Angeles. Enjoy!

 

 

King of the Road 2016: Wepisode 7

king-of-the-road-2016

Další wepizoda King of the Road, s pořadovým číslem 7 je konečně venku. Jako vždycky je to super podívaná plná kvalitního skateboardingu a srandy.

Těšit se můžete na návštěvu u Andy MacDonalda, pojede se high jump, proběhne nějaký to převlíkání a nakonec konečně tradiční zvrácenosti.

 

 

 

 

Trickipedia: Dave Bachinsky

trickipedia

Dave Bachinsky pochází ze Saint Louis a můžete si jej pamatovat z loňského Mystic skate cupu. Minulý rok strávil v česku několik týdnů a kam přišel skejtovat, tam to zabil. Dave vás teď naučí v nové Trickipedii Fs tailslide bigspin heel out. Enjoy !