Levi´s se vydali okoštovat Tacos a mexický spoty

 

Výživná parta ve složení Marius Syvanen, Al Partanen, Dan Plunkett a Josh Matthews, ejkejej Levis´s Skateboarding team, se vydala na jih od Spojených států, a to konkrétně až za čáru, do Mexika. Proč ne, spotů je tam hromada, dobrýho jídla taky a fajn lidí jakbysmet. Mangled in Mexico City je tu pro vás.

 

 

 

Bowlařovo srdce zaplesá při ježdění Bena Broyda

 

Grey skate mag ve spolupráci s Vans dal dohromady edit skejtra Bena Broyda, kterej si to slušně prohání v marseillským bowlu. Video má na svědomí Sirus F. Gahan a jeden tríček si ve videu střihne i Jordan Sharkey. The Ben Broyd Show začíná.

 

 

 

Hodně tvrdej Rough Cut – Jamie Tancowny „Album“ part

 

Jelikož je Jamie Tancowny dříč a když se pro něco rozhodne, tak si pro to i jde, bude tenhle Rough Cut z jeho partu v novým Etnies videu „Album“ o to lepší, a slovo Rough dostojí svýmu významu.

 

Jestli jste ještě nečetli recenzi na full video, koukněte sem.

 

 

 

Gosha Konyshev a jeho Thrasher Part ZIMA

Ano, jak už správně každá hlava vydedukovala rovnici ruského jména Gosha Konyshev a slova ZIMA, je tu profil, který zavře ústa všem remcalům, kteří se vymlouvají na jakékoliv počasí. Už tu bylo cokoliv, skejtování v dešti, pralese, atd., ale skejtování v ruské zimě? Gosha se s tím vůbec nepáře a přesto, že teploměr ukazuje mínusové teploty zabíjí na zasněžených mramorových a railových spotech!

 

 

Jojo Paňko je novým přírůstkem do Cubeskateshop.sk

 

Slovenský internetový shop Cubeskateshop.sk přivítal do svých řad novýho člena, kterým se stal mladej technik, Jojo Paňko. Koukněte na jeho welcome video, který se jmenuje Flat session a Jojo vám v něm ukáže svoje nadrcený flat skills.

 

Kdyby  jsi měl chuť, přečti si s Jojem krátký interview.

 

 

 

Notice: Undefined variable: additional_loop in /var/www/skaterock.cz/wp-content/themes/skaterock/category.php on line 42

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/skaterock.cz/wp-content/themes/skaterock/category.php on line 42