Lacy Baker v líbivým editu od Nike SB

 

Čerstvá novinka, ještě horká, je tenhle edit od Nike SB, ve kterým se ukazuje Lacy Baker. Ve videu se projíždí ulicema a zabíjí na všemožnejch spotech a to všechno se skvělou kamerou v zádech.

 

 

 

Jamie Foy oslavil PRO trucky grilovačkou a skejtováním

 

Jamie Foy si vysloužil svůj první model trucků u Thunder a tak se rozhodnul to pořádně oslavit. Vzal pár kámošů v sestavě Neen Williams, Franky Villani, Ish Cepeda, Josh Douglas, Dominick Walker, Gage Boyle a Frankie Heck a vyrazili do Lanar skateparku udělat grilovačku a mini contest pro lokály.

 

 

 

Connor Kammerer v ulítlým partu z videa „Spirit Quest“

 

Videjko „Spirit Quest“ je sice už staršího data, ale ještě pořád není free a party z něj se postupně uvolňují. Celý tohle video, Connorova partu nevyjímaje, je super sestříhaný a občas se vám zamotá hlava a nevíte odkud kam jede, kde je nahoře a dole nebo kterej trik, kde vlastně dělá. Celej profil je navíc prošpikovanej muzikou, která je plná samplů ze skejtovejch zvuků, který onu hudbu vlastně utvářej. Hodně povedená záležitost!

Kdybyste měli chuť, je možnost vidět i další uvolněný části z videa „Spirit Quest“.

 

 

 

Kevin Bækkel a jeho skvělej part z videa „Daze Layers“

 

Když v Norsku zrovna neprší nebo nesněží, tak Kevin okamžitě vylejzá ven a zabíjí na streetu, o čemž se můžete přesvědčit v jeho partu z full videa „Daze Layers“. Všechno ve speedu a v originalitě. Škoda jen, že suprovej last trik zabila youtube honba za zlatem…

 

 

 

Další muziku ze série Jenkem Mix má na triku Stefan Janoski

 

Hudba a skateboarding jdou od nepaměti ruku v ruce a každej sám moc dobře ví, jak je důležitý co ti hraje v uších když jedeš ulicí, piluješ novej trik, koukáš na skejtový video nebo prostě jen tak zevlíš.

V nejnovějším Jenkem Mixu dostal prostor Stefan Janoski, kterej namíchal slušnej playlist, kterej by měl sednout snad každýmu.

Kdyby jsi chtěl tenhle playlist stáhnout, klikej tady.

 

 

 

 

Super Powell-Peralta edit Charlieho Blaira k jeho narozkám

 

Charlie Blair je šílenej stylovej letec a zrovna včera měl narozky. V Powell-Peralta mu jako dárek sestříhali edit z jejich #letsgoskate tripů, kterej je plnej bazénů a dalších rádiusovejch zhovadilostí. Užijte si ten pozitivní vibe a šiřte ho dál mezi kámoše, ať si taky přivoněj.

 

 

 

Solo a Adidas Skateboarding představují projekt THREEE

Jak už nadpis představuje, jedná se o projekt ve spolupráci německého Solo Magazinu a firmy Adidas Skateboarding. Ve zkratce se jedná o tři videa, která představí evropské Adidas ridery. V první epizodě se ukážou trio zabijáků Filip Almquist, Hermann Stene a Daniel Spängs, které se se spoty vůbec nemazlí. Schválně posuď sám!
 

 

Notice: Undefined variable: additional_loop in /var/www/skaterock.cz/wp-content/themes/skaterock/category.php on line 42

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/skaterock.cz/wp-content/themes/skaterock/category.php on line 42