Churb – francouzské šílenství

churb

Kdo sleduje francouzskou scénu a vcelku všechny “trendy“ videa, tomu neuniklo, že ve Francii vznikaj videa z produkce Romaina Batarda. V nejnovějším počinu, který vzniknul návštěvou v Bordeaux se prohání po ulicích a všelijakých parádá méně známí jezdci Axel Thomas, Hugo Brillet, Armand Vaucher, Julian Thomas, Valentin Pasquet, Tom Poisson a Ando Andony. Každopádně si tohle video nenechte ujít, protože je to naprostej nářez.

 

#SunTripWithTheDoggies

suntripx

Pod názvem #SunTripWithTheDoggies se vydala švédská Doggies Crew na Kanárské ostrovy. Parta ve složení Karsten Kleppan, Ville Wester, Oski Rozenberg, David Jakinda, Hugo Boserup, Jugga, Vaughan Baker pozbírala slušnou footage a nyní vydala tohle peckový video.

 

Sour skateboards ve Valencii

sour

Poslední dobou navštěvuje španělskou Valencii čím dál víc skejtovejch týmů. Mezi nimi také Sour skateboards. V tomhle super chillovým videu ti daj Gustav Tønnesen, Barney Page, Simon Isaksson, Nisse Ingemarsson a Martin Sandberg nahlídnout, jak si svůj trípek užili.

 

Pixels: UK Spitfire Wheels – Baton

pixels

Anglickej tým Spitfite Wheels ve složení Harry Lintell, Manny Lopez, Dylan Hughes, Joe Gavin a Ollie Lock navšívili streety španělské Barcelony. Se spoty se vůbec nemazlili a natočili tenhle super edit.