Rough Cut: T-Funks „DC Promo“ Part

tfunk

Čerstvý profík u Baker Skateboards Tristan Funkhouser nás nepřestává bavit a překvapovat. Šlape do toho a vrací solidní psycha. DC Promo part mluví za vše, tak si ho pojďme připomenout v Rough Cut rubrice.

 

 

Trent McClung v dokonalém editu z evropské tour

trent

Dalším, kdo si v Primitive teamu vysloužil profíka je Trent McClung a všichni musíme říct, že zaslouženě. Jeho skateboarding je dokonalost sama a to dokazuje i „Finish Line“ edit ze záběrů z tour po Evropě. A bacha, tohle jen předzvěst full partu, který vychází už příští neděli 1. října!

 

 

Atlantic Drift – 5. epizoda – Hippy Jumps je nyní online !

donkey

Jeden z prvních triků každého skatera byl určitě hippy jump a my tu pro vás teď máme šílený edit plný těchto kousků. Chcete vidět hippy jump v kombinaci s různými triky, přes nákupák v obchodě, či dokonce přes osla ? V tom případě byste si neměli nechat ujít tyhle a mnohé další kousky v následujícím editu ! Enjoy.

 

 

Nové video “The 917“ je neskutečná pecka

911

The 917 video je plné neokoukaných spotů, luxusního skateboardingu a neznámých jmen. V tomto pětatřiceti minutovém díle uslyšíte od rapu až po punk rock a doslova vás okouzlí svým skateboardingem Cyrus Bennett, Max Palmer, Nik Stain, Vincent Touzery, Aidan Mackey a mnozí další. Tak vám teda přeji příjemnou podívanou, enjoy ! 

 

 

Rough Cut: Jack Olson’s „By Any Means“ Footage

olson x

Jack Olson umí vždy vykouzlit tak šílené triky, že nám nad tím začíná hlava stát. Předvedl se i v REAL videu „By Any Means“ a pokud si to chceš zrekapitulovat bez hudby a vidět i nějaké pokusy a pády, nečekej a mačkej play.

 

 

Girl a Chocolate boys řádili v Harvard parku

girl x

Část Girl/Chocolate party Vincent Alvarez, Mike Carroll, Griffin Gass, Becker Dunn, James Capps, Andrew Brophy a Hakeem Ducksworth vtrhli do Harvard parku a dali si výbornou sesh. Další Weakdays je tady.

 

 

Hermann Stene Free Part

herme1

Pokud se dostanete k tištěné podobě Free Skate Magazinu, určitě jste si v předposledním čísle přečetli článek s tímto Norským zabijákem. A jelikož Hermann a kameraman Pekka Løvås tráví spoustu času spolu, netrvalo dlouho, aby při této příležitosti vydali tenhle nadupanej part!!!