Maxim Habanec a jeho Skate & Destroy edit z Lines of Bielawa!

Polská akce Lines of Bielawa patří k těm závodům, který prostě musíš vidět. Aspoň jednou za život. Je to tak trochu Thrasher nightmare a navíc jen kousek od hranic, hned za Náchodem. Na místo se vypavila Ambassadors parta a Maxim Habanec tam natočil další díl své Youtube série.

Maxův Youtube Channel najdete na tomto odkazu a po hříchu je třeba říct, že poté co jsme na FB trochu rozbouřili vody kolem českého skate youtuberingu, tak Maxův channel má hlavu a patu. Z poslední doby si můžeš dát behind the scene videa z Mysticu, nebo z Berouna, zajedeš si do Paříže, nebo vybereš skejta.

 

Samotný závod Lines of Bielawa je tří denní akce , kdy v pátek začne mejdan a skončí vlastně až v pondělí. Jede se několik best tricků, ze kterých je jeden je právě přeskok auta z Maxova videa, v cenách se najde 10.000 PLN nebo dvě letenky do Barcelony. Ambassadors parta kromě věcných cen věnovala do závodu i pozvánku do polského týmu bot Filament. Až budeš příští rok přemýšlet jestli sem jet nebo no, určitě ti napoví i Maxovo video.

 

Autor: Lang Rubrika: Videa, Závody