Skaterock deck Design 2017

Začíná škola a děcka vytahují fixy z pouzdra, aby si během vyučování načrtli něco do sketchbooku. Rozhodli jsme se uspořádat soutěž o nejlepší grafiku skate desky. Vítěz nejhezčí grafiky vyhraje dvě desky s jeho designem – jednu na zeď, jednu na ježdění. Máš v sobě uměleckého ducha a chceš vyhrát? Bližší informace o soutěži Skaterock Design 2017 se dočteš níže.

Illustration by Daniel Dujsík

 

Připravovat pro vás soutěžní kvízy již bývá jakousi tradicí. Je na čase přijít s něčím novým, zajímavějším a zábavnějším, aby jste se zapojili i jinak než jen zaškrtáváním správných odpovědí. Přemýšleli jste někdy o svém vlastním designu skejtu, který by jste si vyrobili? Tuhle možnost přináší soutěž s názvem Skaterock Design 2017!

 

Jaké jsou pravidla soutěže a jak to bude celé probíhat?

Úkol je jasný – nakreslit ten nejlepší design. Důležitým krokem je převedení obrázku do elektronické podoby, zasláním na náš mail, kde všechny vaše výtvory sesbíráme. Pak už je to jen na odborné porotě, která dá hlavy dohromady a vybere ten nejhezčí. Následně bude vyrobena limitovaná edice třiceti desek Skaterock.cz x Ambassadors s vítěznou grafikou. Dvě z nich poputují do rukou vybraného výherce soutěže. Jestli si je vyvěsí na zeď nebo vezme na skejtovačku, to už je jen na něm. Zbylých 28 kousků půjdou do prodeje na shopu firmy Ambassadors, kde si jej bude moct kdokoliv zakoupit.

 

Podmínky pro splnění pravidel soutěže Skaterock Design 2017:

  

 

Podmínky pro splnění pravidel soutěže Skaterock Design 2017

 

Potřebné loga Ambassadors a Skaterock.cz jsou dostupné ke stažení na tomto odkaze.

 

Své finální návrhy zasílejte na email info@skaterock.cz.

 

Start/konec soutěže: 13.září – 31. října 2017

 

Soutěž Skaterock Design 2017 začíná právě teď, tedy 13. září a bude probíhat do 31.října. Zkus štěstí i ty, protože tak jedinečná šance mít prkno podle svých představ se jen tak nevidí. Už teď se těšíme na vaše malůvky!