Co je kdo je Skaters of KL city?

V současný době to je parta lidí, motající se kolem Kladna, kterou dává dohromady Martin „Bob“ Hausner, jehož kameramanskou práci znáte jistě velmi dobře. Cíl je poměrně jasný a doslova nad ním srdce plesá. Oživit skateboarding v Kladně. Není někde víc takových Bobů? A jak se takové aktivitě dá pomoct? Co třeba vlastní deska?

Skaters of KL city na Facbeook.com.

Skaters of KL city na Facbeook.com.

 

Skaters of KL city má vlastní Facebook, Instagram a Youtube, kam Bob postupně nahrává všechny výstupy z jejich crew a tím se snaží partu stmelit a jak to tak vypadá, začíná se dařit. Videa přibývají a doufejme, že se najde i víc podobných crews mimo Prahu, která čítá víc jak jednoho skejtra.

 

A sociální média vládnou světu, ať už jsi nebo nejsi příznivec, tenhle fakt prostě nejde ignorovat. Nicméně proč to nevyužít. Z prvního pokusu vzešla nějaká footage a co se nestalo. Místo dvou lidí přišly do skateparku čtyři lidi. Plus se začalo chodit i na street, což je v Kladně velmi neobvyklá činnost, speicálně ve skupině pět lidí plus. Sice tamní spoty nejsou nic extra, ale kdo chce ten něco najde. A zatím největší novinkou je společný trip do severních Čech, a to je činnost se kterou asi na začátku nikdo nepočítal.

 

Podtrženo sečteno, na počátku byla jen myšlenka, jak to tak bývá a nyní je pohromadě něco na čem se dá stavět a tamní komunita porotste dál a dál. A v tom ideálním a lehce utopickém případě, se podobné aktivity rozjedou i v dalších městech a obcích. Tomu držíme strašně palce a kdo to má podobně rozjetý dejte vědět! 

 

Navíc parta dala dohromady návrh a společně se značkou Ambassadors vydají v kolaboraci vlastní desku. Ta bude k dispozici jak členům Skaters of KL city, tak i komukoliv kdo bude chtít partu podpořit. 

 

Seznam celý crew přidáváme a velkej dík letí Bobovi za jeho myšlenku a její rozvinutí, plus AMB za podporu lokální party! Máš podobnej nápad a chceš o něm dát vědět? Napiš nám na info@skaterock.cz, přidej odkazy na video, seznam riders, odkud jste, co máte v plánu a plus možnost vlastní desky!

 

Seznam Skaters of KL city: Pavel Fořtík, Vašek Žalud, David Pánek, Robert Pavlů, Kryštof Huja, Jirka Břeh, Jirka Nagy, Jirka Hlavsa, Pavel Abraham, Jarda Gibson, Pavel Wait, Ivan Wait, Tomáš Macháček, Michal Rim, Tomáš Hammer, Jindra Peroutka, David Zahradník a jestli jsem někoho zapoměl tak sorry! – Bob.

 

První verze designu pro Skaters of KL city je venku a pamětník jistě pozná původní kladenský skatepark a že tam něco padlo! A závodů se konalo. A vlastně i jedno auto tam shořelo.

 

Design made by Bob. . .

Design made by Bob. . .

 

 

Autor: Lang Rubrika: Události