FOTR 2016 – Guesti za trest se představujou

Guest za trest. Tak se říká čtveřici skejtrů, který podpoří svojí přítomností týmy Ambassadors, Darkslide a Horsefeathers. A pro nás je ctí vám tuhle vykutálenou partu představit. Klikej a dozvíš se vše!

 

 

Tomáš Javůrek, Ambassadors:
Javor
 je rod rostlin z čeledi mýdelníkovité. Jeho zástupci jsou obvykle vzrostlé opadavé stromy, některé druhy mají však jen slabší vzrůst a jsou to buď nižší stromy a nebo existují i keřovité druhy. Jejich výskyt je omezen na mírné až subtropické oblasti severní polokoule.

 

Jirka Bulín, Darkslide:
Jirka před pár lety odešel do Anglie, kde se bleskurychle uchytil. Díky svýmu stylu, trikům a hlavně skvělý povaze ihned získal sponzory, všichni ho tu respektujou a je skvělým příkladem toho, že když se chce, všechno jde. Snad se taky rád napije a psychicky to všechno zvládne.

 

Jakub Karlík, Horsefeathers:

Jakub Karlík je rider, který je vidět na české skateboardové scéně poměrně krátkou dobu, ale za tu chvíli se stačil do podvědomí zapsat několika zásadními projekty, ať už na poli samotného ježdění, tak i ve výtvarné činnosti. Kuba vytváří svoje vlastní projekty, designy pro přední české skate značky a v neposlední řadě tráví maximum času na prkně, kde drtí všestranné pojetí skateboardingu

 

 

Teamy pro FOTR 2016 

 

Ambassadors

 

Jakub Šindelář

Vesňák jak hovado, kterej i přesto z jakej prdele pochází prorazil na scénu jak buldozer. I přesto, že mu táhne pomalu na padesát, patří k jednomu z nejlepších techniků u nás.

 

Karel Raichl

Karel „The Maskatear“ Raichl má z chlastu tak vyjeto v mozkovně, že mu nedělá problém vyzvat takový raily, kterých se normální lidi bojej i držet rukama. Určitě během FOTRa padne nějaká zhovadilost do sbírky.

 

Braňo Mrváň

Slovenský bratko Braňo Mrváň nezkazí žádnou legracinku neb je velmi veselá kopa. Jo a na skejtu mu to jde taky jako hovaďákoj. Jeho univerzálnost je víc než vyhlášená.

 

Ivo Lejsek

Tichej nenápadnej kluk odkojenej na slivovici. Stačí ovšem nechat Ivoše skejtovat a zjistíte, že není třeba nějakých keců okolo. Zabiják jak hovado.

 

 

Darkslide.cz 

 

 


Igor Hanečák  

Slovenskej milovník extrémních dropů, railů a bolesti. Ani ženy mu nejsou cizí a jedná se o tajnej dárkslajdí trumf na úkoly z říše lásky. S sebou bude mít jistě i svůj oblíbenej tetovací strojek a nebude ho mít problém kdykoli použít! Rád se napije.

 

Fanda Šesták 

Fandovi nikdo z týmu neřekne jinak než „Zkurvenej Šesták“ a na cestě ho podle všeho čeká šikana nejvyššího stupně. Diváci se od něj můžou těšit na super skateboarding a bezmozkovitý plnění všech extrémních a divnejch úkolů. Rád se napije.

 

Tomáš Krňávek 

Rádiusovej killer ze Šumperka a muž mnoha tváří, kterej umí vždycky překvapit. Nezkazí žádnou srandu, velmi rád se napije a jeho nejvysněnějším úkolem je bejt celej tejden Trávou. Zároveň by se na FOTRovi rád zkusil celou dobu nemejt.

 

Vojta Freitag  

Vojta má nejlepší styl široko daleko a jeho board control je neskutečnej. Když se přijde na spot, nikdo absolutně nemůže tušit, co se mu honí hlavou a s jakým záběrem se bude odcházet. Rád se napije, nejlépe vínečka.

 

Horsefeathers

 

Arnošt Ceral 

Klidný mladý jezdec pocházející z velkoměsta nedaleko Polska. Jeho nevýhodou je naprostá neschopnost jezdit na switch a je velice nešikovný ve stavění DIY spotů.

 

Michal Leslie Veselý 

Agresivní jezdec bez dávky stylu. Převážně vídáván v kraji Vysočina. Neumí jakékoliv kino „z“ nebo „do“ tailslideu.

 

Tomáš Kopáček 

Alkáč, hulič, promiskuitní člověk. Moc se ve skateboardingu nevyzná a už vůbec ne ve videích tohoto zaměření. Nejezdí každý den.“

 

Michal Gálík 

Velice spořádaný chlapec, který krom toho, že nejezdí na skatu, tak neumí ani hrát na kytaru a už vůbec nedělá ojedinělé triky

 

 

 

 

 

 

Desku FOTR najdeš na tady!

Desku FOTR najdeš na tady!

Autor: Hank Rubrika: Události