S Peterem Molecem o DC Special Delivery Tour lll

Již po třetí se vydají DC skate riders na tour po šesti největších evropských městech DC SPECIAL DELIVERY TOUR III. Po zastávce v Barceloně se team přesune do Prahy, kde se zastaví na nejlepších pražských spotech a navštíví také dva pražské skateshopy. A kdo že dorazí? Madars Apse, Thaynan Costa, Jaakko Ojanen, Joseff Scott a Antony Lopez!

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

Ve dnech 22.6. – 24.6. navštíví Prahu část DC global pro teamu. Čeká nás demo na Stalinovy, plus podpisovky ve Streetmarketu a v El Nino shopu. Vy, kromě toho že uvidíte ten nejlepší skateboarding, budete mít možnost dostat od pros podpis, vyfotit se s nim, nebo ulovit pár DC bot „for free“. 
Kdo že se to vlastně z DC teamu v Praze objeví, nám přiblíží člověk nejpovolanější a to Peter Molec. Peter většinu zabijáků dobře pozná a určitě o nich má co říct. Tak ať se na DC Special Delivery Tour III těšíme o něco trochu víc!

 

Madars Apse

 

S Madarsem jsi byl nedávno skejtovat na tripu v Tibetu. Jak bylo?

Bylo úplně nejlíp! Madars je neunavitelný stroj na triky a skvělý, skromný člověk plný energie. Jezdí se s ním skvěle a nebojí se ničeho. Jediná škoda byla, že se hned ze začátku tripu dost zle zranil a zbytek už s námi nemohl absolvovat, protože ležel v posteli. Což všechno uvídíte ve videu.

 

 

Thaynan Costa

 

Thayana určitě dobře znáš. Jako tvůj kolega z Volcom EU týmu s tebou procestoval kus světa. Z jeho profilu, který ho uvedl od PRO světa, jsem nechápal. Šílený skejtování a šílený outfity. Je stejně „funny“ jako vypadá?

Ano, s Thayanem, symbolem Volcomu, máš pravdu že jsme strávili spoustu času. Je mega zábavný a ty outfity asi nechápe hodně lidí. Je to přesně to, co chce on a netrápí ho nikdo jiný. A tak to má být. Jeho skateboarding se určitě vyplatí vidět, je to velký zážitek.

 

 

Jaakko Ojanen

 

Je asi mimozemšťan, ne?

Jaakka jsem osobně nikdy nepotkal, ale bude to asi stejný mimozemšťan, jako všichni ostatní Finové. Nevím jestli je to tím, že je tam půl roku tma a strašná zima a jezdí jen indoor, tak pak když je vypustíš ven, jsou to neskutečný skejtový stroje. Těším se na setkání s ním a určitě to bude inspirace do dalšího ježdění.

 

 

Joseff Scott

 

Joseff byl vidět v raze na tripu s Wesem někdy před dvěma roky. Neustále to bylo ubalený a každý trik vražda. Jezdí tak pořád nebo si jen užíval Prahu?

Joseff je klasický příklad Wake & Bake. Člověk milující párty a noční život plný zábavy. A nemá problém jít rovnou z party zavraždit street. Nevím jak to dělá, ale jeho styl je neuvěřitelný. Musí se to vidět na vlastní oči, aby to kdokoliv pochopil. Každý trik co dá, je vražda. Však uvidíte.

 

 

Antony Lopez

 

Antony jezdí v barvách DC už hodně roků. Že má tuhle značku v krvi, to vidí asi každý. Měl jsi tu čest se s ním potkat? Co říkáš na jeho skejtování?

A zrovna jeho jsem ještě nepotkal, he he. Vím, že je v DC strašně dlouho. Jezdil tak už v době Petra Horváta. Je to ikona DC EU týmu a teď jim dělá team manažera. Stylem mi připomíná v něčem Josha Kalise, tak doufám že bude jezdit a bude se na co koukat.

 

 

 

Petrovi Molecovi děkujeme za jeho slova a všechny vás zveme na Stalina nebo do shopů STREETMARKET a EL NINO.

 

Časový harmonogram DC special delivery tour lll:
Zapište si datum 22. 6. – 24. 6. 2017, kdy budete mít možnost vidět v Praze DC riders: Madars Apse, Thaynan Costa, Jaakko Ojanen, Joseff Scott a Antony Lopez.

 

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 navštíví DC team dva pražské skateshopy, ve kterých proběhne podpisová akce a můžete se těšit na free DC věci a také lístky na koncert Funky Pandas:

15:00 STREETMARKET (Husitská 13, Praha 3)

16:00 EL NINO (Palackého nám. 358/2, Praha 2)

 

V pátek 23. 6. 2017 v 16:00 potkáte team na skate demu na Štvanici. Jezdci budou mít k dispozici opět nějaké DC věci pro lokální skatery a taky bude na místě pizza a nějaké pití na doplnění energie.

 

Letos DC Shoes spolupracuje na tour s legendárním Jeru The Damaja na sérii koncertů « DO THE RIGHT THING » kde vystoupí FUNKY PANDAS (Jeru & Psycho Les).

 

V sobotu 24. 6. 2017 ve 22 :00 vystoupí v rámci DC Special Delivery Tour FUNKY PANDAS v clubu STORM.

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

Autor: Hank Rubrika: Události