Výsledky soutěže o ceny s partnery závodu Spring Open Cup 2017

Máme pro vás výsledky soutěže v rámci akce Spring Open Cup 2017, kde jste mohli vyhrát dary od partnerů akce, ke kterým patří pivo Excelent a energy drink Red Bull, ve hře jsou skejty od ČAS a Skaterock deska, plus šeky celkem za 4000,- od Vans, Levi’s, Ambassadors a Boardstar.cz. Není toho málo, otázka byla jednoduchá a vše míří na datum 22.4., kdy se závod uskuteční v Praze na Štvanici.

První zastávka Českého skateboardového poháru 2017 je Spring Open Cup!

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

Vše se odehraje na Štvanici, za podpory piva Excelent, o power se postará Red Bull a k dalším partnerům patří Ambassadors, Vans, Levi’s a Boardstar!

 

Mediální pokrytí je od radia Spin a Skaterock.cz.

 

Akci pořádá Česká asociace skateboardingu za podpory hl.m. Praha.

 

Kompletní info o závodu, včetně harmonogramu a elektronické registrace najdeš na tomto odkazu nebo na Facebook.com.

 

 

 

V rámci závodu vám přinášíme i soutěž o produkty partnerů akce a přikládáme i jejich představení. Vážíme si všech firem a lidí, co podporují skateboarding u nás, ať už prací, časem, produkty. Jakákoliv podpora se cení!

 

Web www.caskate.cz.

Web www.caskate.cz.

 

Samotnou akci pořádá Česká asociace skateboardingu (ČAS), která pomáhá skateboardingu v ČR od roku 2010. Skate akademie pro mladý se rozjíždí jakou houby po dešti, díky ČAS se po útlumu v roce 2008 jezdí závody s vyšším prize money a je tu spojka mezi skateboardingem, městy či státem. Pro více informací sleduj web nebo Facebook.com ČASu a jestli ti česká scéna není lhostejná, tak svůj zájem můžeš dát vědět prostřednictvím registrace v ČAS. A 100,- ročně není zase tolik. . . ČAS dává do soutěže desku ČAS ve velikosti dle vlastního výběru.

 

Město Praha podporuje skateboarding na všech úrovních.

Město Praha podporuje skateboarding na všech úrovních.

 

Hl.m. Praha podporuje skateboarding už několik let. Ať je to v podobě Mystic Sk8 Cup’s, MČR, Pražskýho Démona, nebo přímou podporou skateparku na Štvanici. K jejím aktivitám patří i rozhovor skateboardingu v Praze pro nejmladší zájemce a skate akademie pod vedením ČAS mají lepší vybavení a podmínky právě díky Praze.

 

Web www.excelentmag.cz.

Web www.excelentmag.cz.

 

Pivo Excelent se v Plzni vaří od roku 2008 a k jeho ctnostem kromě chuti, patří i zájem o kulturu, která je nám blízká, nebo podporu zajímavých nápadů. Doporučujeme projekt #posvyose a Excelent je například dlouholetým partnerem závodu Grand Prix Beroun, který pořádá Tomáš Vintr a Tomáš si zahrál i v přiložené první reklamě Excelentu. K té patří další poznámka a to, že za jejím vznikem stojí David Chvátal. Na zdraví! Excelent dává do soutěže pro výherce kartón piva kde najdeš 12 kousků.

 

 

Maxim Habanec na Red Bull Skateboarding.

Maxim Habanec na Red Bull Skateboarding.

 

Dalším kdo podporuje akce energy drink Red Bull, který vídíte téměř na každé skate akci v Čechách a jejich českou hlavní skate tváří, je Maxim Habanec. Maxim konec konců nebude v sobotu chybět a pro výherce máme připraven kartón s 12 kousky Red Bullu.

 

Levi's k dostání v prodejnách a na eshopu Boardstar.cz.

Levi's k dostání v prodejnách a na eshopu Boardstar.cz.

 

Firma Levi’s rozjela před časem řadu Levi’s Skateboarding a kdo tyhle gatě jednou zkusil, poznal co je kvalita. Dáte si v nich tlamu nebo dvě, či osm a stejně to kalhoty vydrží. Produkty firmy Levi’s najdete na webu Boardstar.cz, nebo v prodejnách Boardstar.cz a v soutěži máme od Levi’s kupón na 1000,-.

 

Kompletní nabídku distribuce AMB najdeš na www.ambassadors.eu.

Kompletní nabídku distribuce AMB najdeš na www.ambassadors.eu.

 

Značka Ambassadors rozhodně patří k aktuálně nejaktivnějším skate brandům v ČR, to je bez debat. Stačí sledovat jejich Facebook.com a stránky a uvidíš sám jejich skaters jak do toho šlapou, akce které podporují a nás těší že část podpory patří i našemu webu! Kromě toho se sluší zmínit i další značky které patří k AMB. Distr. a na webu najdeš bomby jako Bones Wheels, Powell Peralta, Girl, Chocolate, Habitat a další. Není toho mále a šek v hodnotě 1000,- radost každýmu skejťákovi!

 

Vans Store je ti k dispozici!

Vans Store je ti k dispozici!

 

Firma Vans a spojení se skateboardingem je na světě od samého zrodu a Vans podporuje i v Čechách spoustu akcí, včetně skate akademií pro nejmladší a to se cení. V Praze najdete Vans ve formě Vans Stores, nebo snad v každém skateshopu! Od Vansu pro vás máme do soutěže šek na 1000,-.

 

Boardstar.cz a jejich nabídku najdeš zde.

Boardstar.cz a jejich nabídku najdeš zde.

 

 

Boardstar.cz je na naší scéně už také hezkou řádku let a na skate akcích vídáme jejich logo také často, což je super! Pro výběr zboží doporučejme jak samotný eshop Boardstar.cz, tak i pražské prodejny kam patří Revolution, Easy Rider, Tora Bora, El Niňo a Popcorn. Boardstar.cz dává do soutěže šek v hodnotě 1000,-.

 

Deska Skaterock.cz.

Deska Skaterock.cz.

 

Výčet partnerů akce uzavíráme s dovolením s naší deskou Skaterock.cz, kterou si šťastný výherce může vybrat ve velikosti jakou uzná za vhodné!

 

Tedy ještě jednou co je vše ve hře:
– máme ceny pro 8 výherců!
– karton piva Excelent
– karton energy drinků Red Bull
– dvě desky dle vlastního výběru od ČAS a Skaterock.cz
– šeky v hodnotě 1000,- od firem Levi’s, Ambassadors, Vans a Boardstar
– 3x startovné zdarma 

 

Jména výherců soutěže najdete níže v seznamu. Prosíme o vyzvednutí informací ohledně výhry na registračním stánku závodu SOC 2017. Informace budou předány po předložení průkazu totožnosti.

 

Karton piva Excelent: Vojta Fryč
Karton nápoje Red Bull: Petr Ptáček
Deska ČAS dle vlastního výběru: Josef Corn
Deska Skaterock.cz dle vlastního výběru: Vojta Balvín
Slevový kupón v hodnotě 1000,- pro výběr zboží od Levi’s: David Hille
Slevový kupón v hodnotě 1000,- pro výběr zboží od Ambassados: Štěpán Růžička
Slevový kupón v hodnotě 1000,- pro výběr zboží od Vans: Ondřej Malý
Slevový kupón v hodnotě 1000,- pro výběr zboží od Boardstar.cz: David Klouda
Startovné zdarma: Tobiáš Lukavský / Tomáš Horych / Lukáš Dymák

 

KAISER FRANZ na Spring Open Cup 2017

 

KAISER FRANZ rozvíjí koncept streetfood neboli „jídla z ulice“. U nás tento pojem nemá příliš velkou tradici a často je zaměňován s velkými fastfoodovými řetězci anebo lacinými bistry s nevábným jídlem. Jinak řečeno s něčím, kde je kvalita na posledním místě.

 

Ve světě je tomu přesně naopak – americký burger, italská porchetta nebo třeba holandský hering s cibulí prodávané v pouličních bistrech jsou plnohodnotnou součástí tamních kulinářských tradic a lidé stojí fronty, aby dostali svůj oblíbený sendvič. Jídlo z ulice je dostupné a jednoduché, každý jej zná, nevyniká předraženými surovinami, ale přesto je geniální. Je to jídlo, u kterého se možná ušpiníte, ale určitě si na žádném jiném tak nepochutnáte.

 

KAISER FRANZ se zaměřujeme se na osvědčená streetfoodová jídla či zkouší přenášet klasické recepty do moderní pouliční podoby, vždy však klade důraz na poctivou přípravu, kvalitní lokální suroviny a dokonalé provedení.

 

Začněte třeba naším poctivým hovězím burgerem z kvalitního českého masa v naší originální housce, s čerstvou zeleninou a domácí majonézou. Pro fajnšmekry je jako dělaný jehněčí burger s koriandrovým dresinkem a rukolou. Srdce i žaludky návštěvníků pražských farmářských trhů si získal také nášRoybeef Pastrami Sandwich s plátky týden nakládaného hovězího. Náš nejnovější kousek se jmenuje South Carolina Pulled Pork Sandwich a skládá se z celou noc pečeného přeštického vepřového, jemného salátku coleslaw, vyzrálého cheddaru a naší legendární housky.

 

Zapomeňte na fancy restaurace – nejlepší jídlo najdete na ulici. Staňte se součástí streetfoodové revoluce. Jezte u KAISERA FRANZE a po závod Spring Open Cup 2017 připravujeme Bacon Cheese Burger z hovězího pupku a Jehněčí Burger!

 

Autor: Lang Rubrika: Zábava