Ambassadors Skate Session

Je tady další zastávka naší Under Roof Tour a tentokrát se přesuneme do Ústí nad Orlicí, kde kdo ještě nebyl, tak jen mlhavě tuší co se tam nachází. Skatepark 40 x 10 metrů, celodřevo a startujeme dopoledne akcí Day for Kids a na ní navazuje Ambassadors Skate Session. Samozřejmě vše započítáváme do průběžného pořadí jezdců a firem.

Pamatujete v loňském roku na Fuckt Off contest v UnO hale? Odjezd v největším smutku, trick v největším speedu a podobný vylomeniny? Tak vězte že vás 18.3. čeká něco podobnýho! Nebudou opět chybět věcný ceny od Budvaru a výčet všech možných „závodnických disciplín“ na sebe nenechá dlouho čekat!

 

Kromě toho nás čeká klasická skate session, ze které posuneme dál průběžné pořadí jezdců a firem. Tomu všemu bude předcházet akce Day for Kids, takže brány haly se otevřou už v 10:30 pro skate akademiky a po 13:00 rozjedeme odpolední akci pro zkušenější pardály.

 

Tradiční Under Roof startovný ve stylu „a vítěz bere vše“ už je klasika.

 

Je třeba si taky představit vám v čem se vlastně v UnO hale bude zápolit. A opět to bude takový „trochu“ jiný, jak už to tak v Oústí bejvá.
První soutěžní disciplína se zove: TEAMOVÁ PODPORA
A co půjde? Určitě víte, že v týhle sérii závodů nedostávaj body jen jezdci, ale i teamy. A tady půjde o to, že si každej team zvolí svýho zástupce, kterej pojede jízdu a zbytek teamu ho bude jakýmkoliv způsobem podporovat. Počítá se samozřejmě jak nadupanost jízdy, tak samože i co největší a nejoriginálnější teamová podpora.

 

Ani další contesty nebudou v klasice. Ale počítejte s tím, že ono se třeba do soboty něco změní nebo ještě dovymejšlí, ale každopádně to nebude úplně normální.

 

Co nejhnusnějc vrácenej trik
Co nejkratší trik
Co nejvíc streetovej trik v minirampě
Co nejmíň streetovej trik na streetu

 

Svojí účast můžeš potvrdit na Facebook.com události.

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

Petr Veselý a jeho fakáč do kamery na loňským Fuckt Off contestu. / foto: Vašek Žalud

Petr Veselý a jeho fakáč do kamery na loňským Fuckt Off contestu. / foto: Vašek Žalud

 

TERMÍNY A MÍSTA KONÁNÍ 
28.1. Horsefeathers Indoor Skate Contest, Plzeň (skatepark) 
4.2. Flipshop x AMB Indoor Skate Jam, Tábor (miniramp) 
4.3. Ambassadors Squatt Miniramp Session, Žďár nad Sázavou (miniramp) 
18.3. AMB Skate Session, Ustí nad Orlici (skatepark) + Day for Kids 
1.4. Picnic Skateshop x AMB Skate Session, Morava – Slezsko 
22.4. AMB Spring Open Cup 2017, Praha Štvanice (skatepark) + Day for Kids

 

Co nás čeká na jednotlivých zastávkách? 
Samozřejmě skateboarding. A také přítomnost fotografa, kameramana, čekají nás Live přenosy na FB, kalby a afterparty. Na jednotlivých zastávkách se jede o věcné ceny, o prize money.

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ JEZDCŮ A ŽEBŘÍČEK SPOZORŮ! 
Kromě toho budeme dělat ze všech závodů průběžné pořadí jezdců, na základě jejich umístění. Rozdělení bodů vychází z praxe ČSP a z pohárového průběžného bodování. Pro vítěze celé série bude připravena v dubnu na Štvanici kvalitní finanční odměna a pak se dostáváme k horké novince celé série a tou je bodování i sponzorů samotných jezdců.

 

Sponzoring jezdce a práce firem pro jezdce, je nedílnou součástí skate scény a proto nám přijde fér ohodnomt i tuto pro diváka leckdy neviditelnou stránku skateboardingu. Po každém závodu tak vznikne aktulizovaná tabulka s přehledem firem, které stejně jako jezdci, budou dostávat počty bodů na základě umístění svých jezdců. Chceme tak lidem dát víc na vědomí existenci sponzorů, neb leckdy při závodu i přes snahu speakera, upadnou v zapomění. A samozřejmě budeme rádi když na účasti jezdce na závodech, bude mít zájem jak samotný rider, tak i jeho sponzor.

 

Under Roof Tour: Průběžné pořadí jezdců

Under Roof Tour: Průběžné pořadí jezdců

 

Under Roof Tour: Průběžné pořadí firem

Under Roof Tour: Průběžné pořadí firem

Autor: Lang Rubrika: Závody