Broumovská kotelnická miniramp Sk8 seance

Tak dlouho štěkali psi kolem bývalé kotelny s přilehlou uhelnou v Broumově na měsíc, až bylo jejich přání vyslyšeno. Po čtyřech letech se vrátil duch skateboardingu do Broumovských stěn a oznámil svůj příchod na 30. březen 2013, kdy mezi všemi začne hrozně rád úřadovat. Zhruba od 10 hodin severovýchodočeského času zde vypukne minirampový JAM, na který jsou všichni srdečně zváni. Po minirampovém klání přijdou na řadu tři 15ti minutové besttricky (rail na zemi, bank s grindboxem a druhý bank). 

A aby toho nebylo náhodou málo, se skateparkem ožije i bar, který si pod taktovou hůlku vezme sama Matka Tereza, respektive její spojka, jež nenechává taky nic náhodě. Proto bude možné si na místě zakoupit mošt z širokého repertoáru čerstvých moštů a dalších tekutých i netekutých pochoutek, které k ochutnání nabídne majitelka kamenného obchodu „U Matky Terezy – zdravá výživa a životní styl“, jež ráda obslouží nejednoho mlsouna. 

 

Strádat nebudou ani příznivci a milovníci hudby, během závodů se diskžokejova kola gramofonů nezastaví, stejně jako ústa umělců, kteří budou podporovat závodníky prokládáním šlágrů na přání živým rapem pro maximální pohodu.

 

Po skončení závodů a potom, co vám rozdáme všechny sponzorské dary, nebude pochopitelně chybět ani večerní program, kterému oficiálně svítí na semaforu zelená.

Sečteno – odhaleno: 30. 3. 2013 | SKATEPARK BROUMOV | Závody, kde láska ke skateboardingu z pohraničí povstane z hrobu.

 

Startovné činí 50 Kč  za které dostane každý závodník porci Icekaffe místo paragonu (15 Kč ze startovnýho jde do kasy Domu dětí a mládeže Ulita Broumov, je to sankce za regulérní poplatek za ježdění které všichni platíme ve všední den. Zbylý peníze budou použity na pokrytí nákladů spjatých s hladkým průběhem závodu, viz peníze na naftu pro lidi se zvukem, odměna pro lidi, který přijdou pomoci s úklidem atd. V případě, že zbyde něco nad potřeby pokrytí akce, bude všechno utraceno za večerní polet pro ty, kteří si s sebou na závody přibalej spacák, popřípadě skafandr, a budou s náma nocovat v parku.) 

 

Jménem všech skejťáků z pohraničí zveme všechny skejťáky na kotelnickou operu s názvem „Broumovská kotelnická mini sk8 seance aneb lokální skejtový závody zas trochu jinak.“

 

Partneři této komorní akce jsou: Ambassadords skateboards, Filtry pro balení bylinných směsí Rolls, Uhelné sklady Broumov, Zdravá výživa a zdravý životní styl „U Matky Terezy“ Broumov, Tiskárna Broumov, Veba Broumov, Vinotéka Petra Gabriela a v neposlední řade neanonymní distributor Italského IceKaffe – Pavel Bergman z Police nad Metují.

 

Mediální partneři: Skaterock.cz & nezávislé zpravodajské servery: nase.broumovsko.cz + nachodske.info

text:  Kompot & Martina Matějů, Dis.

Událost na Facebook.com

Událost na Facebook.com

 

Autor: Lang Rubrika: Závody