ČAS Game of Skate Series

Game of S.K.A.T.E! | CzechSkateboarding

 

Praha – skatepark Černý Most

Pátek – 24.7.2020
14:00 – 18:00

  

Program:

14:00 – 14:30 | Registrace

14:30 – 17:00 | Kvalifikační battly

17:00 – 17:30 | Finálové battly

17:30 – 18:00 | Vyhlášení a předaní cen

 

 

#3Bskateboarding #3Bsports #CzechSkateboarding

 

 

 

Rozvolnění pravidel kolem pořádání akcí sice neumožňuje uskutečnění plnohodnotné série skateboardového poháru, ale Česká skateboardová asociace spojila síly s lokálními kluby a uspořádají sérii Game of S.K.A.T.E. v několika věkových kategoriích. Celá série bude částečně kopírovat původní zastávky ČSP a vyvrcholí finálovým kláním začátkem října v Praze.

 

Po kliknutí na plakát budeš přesměrován na Facebookovou událost

 

Oblíbená neolympijská disciplína Game of S.K.A.T.E. má jednoduché nároky na prostor a velmi jednoduchá pravidla, kdy jezdci po sobě opakují triky, přičemž při nezopakování triku dostává jezdec písmeno. Systémem pavouka se pak závod propracovává až do finálového klání.

 

Lokální zastávky budou otevřeny pro všechny členy ČAS a hlavně lokálního klubu. Největší prostor dostane mládež, protože podobně jako na ČSP se pojedou kategorie do 9 a do 14 let. Dospělí a jezdci do 23 let pak spojí do jedné kategorie nad 15 let. Z každé kategorie postoupí vždy první dva jezdci do finále v Praze. To bude mít na programu i otevřený závod pro členy s maximální kapacitou 32 jezdců a závod pro ženy.

 

Vítězové lokálních kategorií a závodu žen se mohou těšit na věcné ceny, vítězové finále v Praze pak čeká i finanční odměna.

 

Termín zastávek:

11. července – skatepark Havířov

15. srpna – skatepark Jihlava

20. srpna – Praha, skatepark Štvanice

29. srpna – Kamenice

1. října – Finále, Praha

Autor: mutecrap Rubrika: Závody