MČR 2020 – Street / Park

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SKATEBOARDINGU
4. října 2020
 
Kategorie: U9, U14, U23+dospělí (muži), U23+dospělí (ženy) Disciplíny: Street, Park

 

Online registrace do závodu MČR 2020 U9 / U14 zde: Liveheats.com

 
Street a Park U9 a U14:
Start 9:00 Open závod pro děti do 9 a 14 let
Bez bodování do OH

 

STARTOVNÉ MČR Junior 4.10. neděle (do 9 let včetně = U9 / do 14 let včetně = U14):
 
Online registrace do závodu MČR 2020 U9 / U14 zde: Liveheats.com
 
STREET:
100,- elektronická registrace / 150,- Kč na místě 
‐ za tuto částku obdrží startující občerstvení formou nápoje 
 
PARK:
100,- elektronická registrace / 150,- Kč na místě 
‐ za tuto částku obdrží startující občerstvení formou nápoje 
 
STREET + PARK:
175,- elektronická registrace / 250,- Kč na místě 
‐ za tuto částku obdrží startující občerstvení formou nápoje 

Park U23+dospělí (muži a ženy)

Závodníci starší 15 let soutěží společně s dospělými a jsou součástí OH kvalifikace
 
Start 13:00
Nejlepších 12 jezdců ze sobotního (3.10.) závodu Českého poháru Nejlepších 6 jezdkyň ze sobotního (3.10.) závodu Českého poháru
 
Obhájcem titulu je Martin Jurášek (ženy závod loni nejely)
 
Závod obou kategorií je bodovaný do olympijské kvalifikace, vítězové si připíšou 3300 bodů (pro kontext, je to bodově mezi 4. a 5. místem na ME)

 
Street U23+dospělí (muži a ženy)

Závodníci starší 15 let soutěží společně s dospělými a jsou součástí OH kvalifikace
 
Start 14:00
Nejlepších 30 jezdců ze sobotního (3.10.) závodu Českého poháru Nejlepších 6 jezdkyň ze sobotního (3.10.) závodu Českého poháru Závod obou kategorií je bodovaný do olympijské kvalifikace, vítězové si připíšou 3 300 bodů
(stejně jako u Parku, je to bodově mezi 4. a 5. místem na ME)
 
Obhájci titulu jsou Martin Pek a Antonie Bakošová
 
Po závodě mužů se ještě před vyhlášením odjede neolympijská část závodu – soutěž o nejlepší trik.
 
Vítězové si mezi sebe rozdělí 50 tisíc Kč.
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM:
 
U9 / U14 KONEC REGISTRACE 9:00
U9 / U14 START KVALIFIKACE 9:30

PARK FINALE 13:00
STREET LADIES 14:00
STREET SEMIFINAL 15:00
STREET FINAL 16:00
BEST TRICK 17:00
VYHLÁŠENÍ 18:00

Autor: Lang Rubrika: Závody