Excelent Indoor Skate Session

Zdravíme z východní části naší republiky a rádi bychom Vás pozvali na připravovanou akci Excelent Indoor Skate Session v jablunkovském klubu Rock Café, která se uskuteční v sobotu 9.12.2017.

Jak už název napovídá, pojede se uvnitř Rock Café Jablunkov, což je legendární místo, kde se dějí různá mecheche již od roku 1995 a v poslední době prošel klub rozsáhlou rekonstrukcí, která udělala z tohohle místa opravdu skvost, který jen tak někde v naší republice nenajdete ( více zde: http://rokac.cz/galerie-club/ ). V plánu je Game of R.A.I.L. ( hranol / kulatina ) a následný best trick contest na railu a gapu z pódia na parket. Samotná skate session vypukne v 16:00 a startovné / vstup do klubu mají jezdci zcela zdarma. Díky Excelentu máme pro ty nejlepší jezdce připraveno 5.000,- v hotovosti + spous tu věcn ých cen od našich sponzorů akce. Během akce jsou v klubu otevřeny dva Rock Café bary plné výborného alkoholu velmi široké nabídky + kuchyně, kde se můžete hodně poctivě najíst za ještě poctivější peníze. Vyhlášení vítezů kolem 20:00 nejpozději a jde se do pravé, východní afterparty.

 

Večer se můžete těšit na pořádnou divočinu, kdo už byl zná a kdo ne, tak pozná. Ke dvoum barům od Rock Café se přidá i bar Excelent a Jägermeister s kompletním svým supportem, pojede skate projekce a příchozí se můžou těšit na oblíbenou soutěž King Of Beer, kdy jak dámy, tak pánové soutěží, kdo z nich vypije půl litr piva za nejlepší čas, samozřejmostí je, že vítěz bere jednu z cen sponzorů akce ( většinou boty Vans + něco extra ). Během celého dne Vám budou dvě půvabné kolegyně prodávat tombolu za krásných 20 korunek lístek a Vy už pak jen můžete čekat, jestli bude právě ten Váš výhern&iacu te; nebo ne, cen v tombole je vždy hromada, takže se určitě oplatí zkusit své štěstí a aby toho nebylo málo, tak Vás celý večer nenechají vydechnout dva DJ´s a to Reflux a Ghetto Rocka společně s lasershow, lightshow a video efekty, takže si vemte alespoň jedny boty na přezutí, protože se bude pařit až do ranních hodin, než první kohout na vsi zakokrhá = ). Vstup je 90,- a jak jsme psali výše, jezdci mají vstupné i startovné zdarma.

 

Tohle vše a mnohem více v sobotu 9.12.2017 na Excelent Indoor Skate Session v Rock Café Jablunkov. Těšíme se na Vaší účast a věříme, že uděláte ještě větší bordel v klubu, než posledně, jelikož tohle k tomu patří – skateboarding a legendární klub již od 1995.

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

Autor: Lang Rubrika: Závody