Fella of the Road 2019 – vyhlášení

Po třech letech se opět do našich končin vrací oblíbená událost, na kterou se těší snad úplně každej. Tejden nekonečnýho skejtování, mejdanů a tmelení týmů, Fella Of The Road 2019 je tady.

 
Když se řekne Fella of the Road, každýmu je jasný, že tahle zábavná hra vzešla z americkýho originálu King of the Road. Když se řekne KOTR, znamená to i Thrasher. No a když se řekne Thrasher, znamená to jeho neoddiskutovatelná tvář, Jake Phelps. Ten bohužel z tohodle světa odešel, stejně jako Matyáš Volek a proto jsme se rozhodli, věnovat letošní Fella of the Road právě těmto pánům a uctít jejich památku tak, jak by se jim to líbilo nejvíc, skateboardingem a zábavou.
 
 
V letošní edici FOTRa jsme se rozhodli trochu oživit vody rybníčku a do hry jsme přizvali pár menších, ale neméně silných hráčů a dali tak možnost popasovat se nelehkou úlohou – přežít tejden pohromadě, přežít tejden pohromadě a každej den skejtovat a ve finále, přežít tejden pohromadě a každej den se ničit, aby byla kuráž na zhovadilý úkoly.
 
 
Taky jsme se rozhodli FOTRa krapet oživit a mimo přibrání různejch crew jsme trochu nafoukli počet týmů. Někomu se může zdát tenhle krok zbytečnej, ale vidíme v tom víc legrace, víc hecu a to obzvlášť, pokud se týmy během týdne potkají, což bude letos pravděpodobnější, než v uplynulých ročnících.
 
 
Fellas roku 2019:
Ambassadors
Consolidated
Herna Boyz
Pessertive Crew
 
Vyhlášení výsledků a premiéra všech videí se uskuteční 30.8., v prostorách Kasáren Karlín a začínáme po 20:00! Více na Facebook.com.
 
Line up:
13:00 – otevíracá doba Kasáren Karlín
18:00 – start FOTR 2019
20:00 – vyhlášení výsledků, předání cen a jiné ceremoniálie
20:30 – 22:30 – začátek promítání videa týmu na čtvrtém místě / třetím místě / druhém místě / prvním místě + krátké přestávky mezi projekcemi
0:00 – uzavření prostoru
0:00 – ? okolní karlínské bary nebo ofiko after v Bowl Baru
 
Doprava do Bowl Baru zajištěna busem číslo 135 ze zastávky Pernerova (před Kasárnami Karlín, u čerpací pumpy směr Žizkov) do zastávky Krymská (bus jede 9 minut) v časech 22:57 / 23:17 / 23:37 / 23:57 / 0:17 a poté zajištěn pendl po svých do Bowl Baru (5 minut).
 
 
Další info na Facebook.com.

Další info na Facebook.com.

Autor: Lang Rubrika: Nezařazené