Flipshop x AMB Miniramp Session

Rok se s rokem sešel a táborský Flipshop pořádá další miniramp session v minirampě na cestě. Tentokrát spojili síly s českou distribucí Ambassadors, s námi a akce se koná v rámci zimní skate série Under Roof Tour. 

Co nás čeká na jednotlivých zastávkách?
Samozřejmě skateboarding. A také přítomnost fotografa, kameramana, čekají nás Live přenosy na FB, kalby a afterparty. Na jednotlivých zastávkách se jede o věcné ceny, o prize money.

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ JEZDCŮ A ŽEBŘÍČEK SPOZORŮ!
Kromě toho budeme dělat ze všech závodů průběžné pořadí jezdců, na základě jejich umístění. Rozdělení bodů vychází z praxe ČSP a z pohárového průběžného bodování. Pro vítěze celé série bude připravena v dubnu na Štvanici kvalitní finanční odměna a pak se dostáváme k horké novince celé série a tou je bodování i sponzorů samotných jezdců.

 

Sponzoring jezdce a práce firem pro jezdce, je nedílnou součástí skate scény a proto nám přijde fér ohodnomt i tuto pro diváka leckdy neviditelnou stránku skateboardingu. Po každém závodu tak vznikne aktulizovaná tabulka s přehledem firem, které stejně jako jezdci, budou dostávat počty bodů na základě umístění svých jezdců. Chceme tak lidem dát víc na vědomí existenci sponzorů, neb leckdy při závodu i přes snahu speakera, upadnou v zapomění. A samozřejmě budeme rádi když na účasti jezdce na závodech, bude mít zájem jak samotný rider, tak i jeho sponzor.

 

AMB x Flipshop Indoor Skate Jam, Tábor

 

Průběh bude stejný jako loňský rok. Žádné hroty, žádný stress. Jde hlavně o to se sejít s partou, nadiktovat pár triků a užít si den v příjemném prostředí Ctiborova mlýna. Samozřejmě se najde i pár cen pro ty nejlepší, aby byla nějaká motivace. Na místě bude připraven bar s alkem i nealkem , mistr Weky uvaří kýbl svého legendárního buřtguláše, venku zapálíme oheň a hlavně si pořádně zaskejtujeme !

Večer nás čeká afterparty v klubu MC ORION (vzdálený asi 10 minut pěšky od Cesty) , kde vystoupí kapely: I am Pentagon, italští OvO a z Brna přijednou TUMMO. Celá after se tedy pojede v HC štýlu .

 

Odkaz na fb událost najdete zde.

 

Kdo bude chtít, může zůstat i přes noc . Cesta se nachází v samém centru Tábora a ceny za dvojlůžko v nedalekých penzionech se pohybují kolem 700 .- včetně snídaně.
Budeme se na Vás těšit a doufáme, že akce proběhne ve stejném duchu jako loni .

 

Ubytování v centru Tábora :
http://www.penziontabor.cz/
http://modra-ruze.hotel.cz/
http://www.skolabolzano.cz/hostel/
http://pension-na-hradbach.hotel.cz/

 

Odkaz na report z minulého roku.

 

TERMÍNY A MÍSTA KONÁNÍ
28.1. Horsefeathers Indoor Skate Contest, Plzeň (skatepark)
4.2. Flipshop x AMB Indoor Skate Jam, Tábor (miniramp)
4.3. AMB Miniramp Indoor, Žďár nad Sázavou (miniramp)
18.3. AMB Skate Session, Ustí nad Orlici (skatepark) + Day for Kids
1.4. Picnic Skateshop x AMB Skate Session, Hodslavice (skatepark)
22.4. AMB Spring Open Cup 2017, Praha Štvanice (skatepark) + Day for Kids

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

Autor: Lang Rubrika: Závody