Game OFF skate Vol.5

Young Blood skateboards academy představuje zcela srdeční záležitost a to je pozvánka na poslední ročník Game OFF Skate vol.5. Samozřejmě zveme hlavně všechny lokální skaters, přespolní i z celé ČR, taky všechny fanoušky a milovníky skateboardingu. Vše již tradičně proběhne v místním Soul music clubu a to v předvánoční čas 9.12.2017.

Tak jako každý rok zvedáme level, tento ročník to zakončíme ve velké parádě!! Takže se můžete těšit na opravdu hodně velké prize money v hodnotě 10.000,- CZK a skvělé ceny od našich sponzorů za 25.000,- CZK. Též nebude chybět ani velkej nablejskanej pohár pro vítěze gos. A tak jako vždy bude připravená velká after party, která pojede až do rána!!

 

Pro tenhle ročník máme pro vás hned několik apgrejtů a těšit se můžete například na Vegan truck ketering, který bude zaparkovaný před Soulem. Nově bude připraven i turnaj ve fotbálku o hodnotně ceny, taky soutěž pro nejlepšího fanouška, instagram soutěž a mnoho dalšího, co budeme postupně zveřejňovat.

 

Celá akce odstartuje v 13:00, kdy otevřeme brány Soul music clubu, tím pádem skaters budou mít dost času na trénink. Hned u vstupu bude probíhat registrace, která o 50,- podražila, ale jen proto, že startovně bude použito do prize mone. Taky tam pofrčí zápis to turnaje ve fotbálku o věcné ceny. Poté proběhne slosování battlů do GoS a odstartujeme maraton skateboardingu. V průběhu závodu nám zahrají ostřílení Djs z Pio Squad a Dj Deko, Šan pimon, Safír, Kolona. Lokál Johny Beat předvede beat box exhibici. V průběhu závodu dáme contest ollie, hippie jump a best trick. Během večera proběhnou i všechny ostatní soutěže pro diváky. Po skončení závodu nás čeká slavnostní vyhlašování všech vítězů a velká nadupaná after párty jak se sluší a patří !!

 

After party odpálí kapela KOLONA v celé sestavě a pak velká pecka a to je Slovenská kapela CACIB DORTMUND a jejich živý funky hiphop se dvěma MC’s. Poté už přejdeme do dalšího modu párty, kterou rozjedou domácí DJ’s z Ultima crew ANDREW B2b M.I.LAN. Pak nás rozseká svým setem mladá krev z Let it Roll crew HALBAX !! A vše to celé zakončí MYSLO CRUE se zpěvačkou Mc Maybe.

 

Tak máme zaděláno na poslední ročník Game OFF Skate !! Jak bývá našim zvykem, postupně budeme zvěřejnovat spostu informací na eventu! Takže ho sleduj a těš se na tenhle poslední nadupanej ročník!!

 

Na FB události budeme postupně zveřjnovat mraky informací!

 

Line up: Game OFF skate Vol.5 

13:00 Open Soul music club + start registrace

14:00 Konec registrace

14:30 Slovování GoS

15:00 Start Game off Skate 

18:00 Hippe jump, contest ollie, best trick

19:00 Semifinále

21:30 Finále GoS

22:30 Slavnostní vyhlašování

23:00 KOLONA feat EIA & JOHNY BEAT (live hip-hop & beatbox)

00:00 CACIB DORTMUND (live funky hip-hop – SK) 

01:00 ANDREW B2B M.I.LAN (ultima crew)

02:00 HALBAX (LET IT ROLL CREW)

03:30 MYSLO CREU & MC MAYBE (luqid/deep dnb)

05:30 THE END 

 

Vstup: 100,- 

Registrace GoS: 200,- 

Registrace fotbálek: 100,- tým 

 

Hlavní partner závodu je Snowbitch.cz

 

Další sponzoři závodu:

YOUNG BLOOD SKATEBOARD ACADEMY

SOUL music club

Jägermeister

Ultima crew

Rolls

Mikulka Bar

Bioskop

Bistro na špejli

Acrasy Apparel

Česká Asociace Skateboardingu

RFB vegan food truck

IDLY

You Can Do It

Knedlo zelo wear

Světaladíl

Lezecké centrum Jihlava aktuálně

Dirty Family Tattoo

TyKryso

Brixton

Diomond .co

Supra Footwear

Osiris Shoes

Krew clothing

MOB GRIP

OJ wheels

RICTA WHEELS

enjoi

Creature Skateboards

Darkstar Skateboards

Independent Trucks

Santa Cruz skateboards

Grizzly Griptape

Bronson Speed Co.

DGK

 

Mediální partneři akce:

skaterock.cz

Board magazine

 

Událost na Facbook.com.

Událost na Facbook.com.

Autor: Lang Rubrika: Závody