Gutovka Skateboarding Day

Městská část Praha 10 ve spolupráci s restaurací Gutovka Vás zve na Gutovka Skatebaording Day!

 

Gutovka Skateboarding Day, je určen především pro všechny předškoláky, školáky a studenty z Prahy 10 a širokého okolí.

 

V rámci této akce bude pro všechny příchozí připraven bohatý doprovodný program na celé odpoledne v legendárním skateparku Gutovka, který byl jako vůbec prvním betonovým skateparkem v ČR.

Hlavní programem dne bude seznámení se skateboardingem zábavnou formou, o kterou se postarají zkušení rideři ze skateboardových škol. Děti a studenti budou mít možnost se seznámit se základy skateboardingu, vyzkouší si samotnou jízdu na prkně, nebo se jen na něj postavit a rozjet.

Pro nejšikovnější budou připraveny mini soutěže, které se rozdělí na různé úrovně dovedností tak, aby byli všichni odměněni.

 

Nebude chybět ani dvaceti minutová skateboardová exhibice zkušených skaterů, doplněná a kluky a holky ze skateboardových školiček.

 

Vše pak vyvrcholí otevřenými závody pro všechny, ve formě takzvaných best trick contestů na vybraných překážkách v celém skateparku, do kterých se budou moct zapojit úplně všichni. Nejlepší triky pak budou ohodnoceny finanční odměnou a věcnými cenami od sponzorů celé akce.

 

V areálu taky bude připravena fingerboard zóna s malými replikami skateparků, občerstvení, které po celý den bude zajišťovat restaurace Gutovka a vše doplní hudební produkce v podání DJ Fuuse (DJ Bena Cristovala).

 

Přijďte s námi strávit pohodové sobotní odpoledne do skateparku na Gutovce plného skateboardingu, dobré nálady, skvělé muziky a pohody!

 

V případě nepřízně počasí se akce přesune na náhradní termín, který bude brzy upřesněn.

 

Celá akce bude dokumentována a následné video a fotografie budou zveřejněny v různých médiích a na sociálních sítích.

 

Program:
11:00 – 12:00 – výuka skateboardingu pro širokou veřejnost a malé soutěže
12:30 – 13:00 – skateboardová exhibice
13:00 – 14:00 – výuka skateboardingu pro širokou veřejnost a malé soutěže
14:00 – 15:00 – best trick contest holky
15:00 – 16:00 – best trick contest kluci
16:00 – 20:00 – free skateboarding

 

Autor: Lang Rubrika: Nezařazené