Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

Maxim Habanec jede představit svou Horsefeathers Skate & Create Signature line do Brna!

 

Ve středu 15. května v rámci naší mini tour, kde spolu s Maxem uvedeme novou Horsefeathers Skate & Create Signature line, která opět vznikla ve spolupráci Maxima Habance a Horsefeathers, zavítáme na SNOWBOARD ZEZULA Summer Opening 2019! Tour bude mít na programu jak setkání s Maxem tak i sessions o hodnotné ceny z Maxovy aktuální kolekce.
Jako hlavní část programu této tour bude nejen zmíněné setkání s Maxem, ale především session v mini rampě s připravenou Horsefeathers nástavbou, na které budou připevněny vybrané produkty z Maxovy Skate & Create Signature line. Vašim úkolem bude, dojet si pro ně. Nebude to ale až zas tak jednoduché. Připravujte tedy své skateboardové skills!

 

Harmonogram session:
16:30 minirampa s Horsefeathers extenderem je ready!
17:30 session o Maxovu Horsefeathers Skate&Create Signature Line
18:00 free skate session
19:00 konec

 

Startovné:
0,-

 

Pokud se chceš dozvědět víc o letošní Maxově Horsefeathers Skate & Create Signature line, podívej se na jeho rozhovor na Horsefeathers blogu
➡➡ https://go.horsefeathers.eu/skateXcreateSession ⬅⬅

 

#skateXcreate
#horsefeathers
#horsefeathersclothing

 

O Horsefeathers X Max Habanec Skate & Create Signature line.

 

Skateboarding byl vždycky mnohem víc než jen sport díky tomu, že umožňuje každému najít si svou jedinečnou cestu ke stylu a kreativitě. Bez jasně stanovených hranic jsou hlavní podstatou osobní prožitky, a to je i hlavní myšlenka nové Horsefeathers X Max‘s Skate & Create kolaborace.

 

Horsefeathers Skate & Create Signature line je postavena na Maxově osobní skate filozofii a na oblibě v černé barvě. Je vyladěna do podoby, kde se styl potkává s funkčností. Nejlépe ji vystihuje allblack anorak Chip Max nebo chino kalhoty Bowie Max, které kombinují „elegantní“ styling s na skateboarding potřebnou funkčností. Kreativní detaily inspirované grafickou optickou iluzí z 90. let pak spojují jednotlivé produkty do ucelené kolekce, která dále obsahuje mikinu, trika s krátkým a dlouhým rukávem, boardšortky, ale i pásek vyrobený z Maxových zlomených skatů nebo skate desku.

 

Tohle je Maxova cesta a my věříme, že tě inspiruje k té tvé. Skate and create!

Autor: Lang Rubrika: Události