Opening „Underground Park“

 

V poslední době se vyrojilo dost novejch indoorovejch prostorů. Stejně tak je tomu i ve Štětí, kde se v Beer clubu už nějakej ten pátek skejtuje. Na místě je čtyřmetrová hrana, skočka a postupně se vymejšlí další překážky, který na místo zapadnou a nebudou nijak vadit chodu klubu.

 

Nejnovějším přírůstkem je příjemná mini-mini, kvůli který se vlastně i tahle akce dělá. Finance se získaly od štětský buňky strany Svobodných, která v rámci péče o mládež a rozvoje pohybu darovala 20 000,- Kč na výstavbu. O realizaci se postarala partička, která má na svědomí třeba mini-mini v pražských Sběrných surovinách.

 

Doražte teda podpořit štětskou scénu, užít si pojezd na indoor streetku a hlavně si užít novou mini-mini, ve který během sobotního odpoledne proběhne i pár mini contestů o věcný cen. Odpolední program startuje v 17:00.

 

Celej večer bude zakončenej kytarovejma koncertama v punkovým rytmu. Těšit se můžete na ústecký punkáče Brajgl a českobudějovickej nářez Pirates of the Pubs. Večerní program startuje ve 20:00 se vstupným 70,- Kč.

 

Po kliknutí na plagoš budeš přesměrovanej na FB event.

 

Autor: mutecrap Rubrika: Nezařazené