Picnic Skateshop x AMB Skate Session

Představujeme vůbec první zimní skate sérii v ČR! Aneb když se chce, tak to prostě jde. I v zimě.  Oslovili jsme firmy, lidi, značky o kterých víme že jim skateboarding v ČR není lhostejný a rádi bychom i Vás zatáhli do našeho prubířského projektu. Doražte zakalit, vyhrát, pokecat a hlavně si zajezdit.

Předposlední zastávka Skaterock.cz Under Roof Tour se stěhuje na poslední chvíli do ostravkého Trojhalí!

 

Čas:
12:30 registrace
13:00 – 14:00 do 14 let
14:00 – 17:00 14 let +

 

Pojedeme:
One Line session
Best Trick contest

 

Jedeme o věcné ceny od partnerů v hodnotě 5000,-!

 

Startovné 50,-

 

 

Co nás čeká na jednotlivých zastávkách?
Samozřejmě skateboarding. A také přítomnost fotografa, kameramana, čekají nás Live přenosy na FB, kalby a afterparty. Na jednotlivých zastávkách se jede o věcné ceny, o prize money.

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ JEZDCŮ A ŽEBŘÍČEK SPONZORŮ!
Kromě toho budeme dělat ze všech závodů průběžné pořadí jezdců, na základě jejich umístění. Rozdělení bodů vychází z praxe ČSP a z pohárového průběžného bodování. Pro vítěze celé série bude připravena v dubnu na Štvanici kvalitní finanční odměna a pak se dostáváme k horké novince celé série a tou je bodování i sponzorů samotných jezdců.

 

Sponzoring jezdce a práce firem pro jezdce, je nedílnou součástí skate scény a proto nám přijde fér ohodnotit i tuto pro diváka leckdy neviditelnou stránku skateboardingu. Po každém závodu tak vznikne aktulizovaná tabulka s přehledem firem, které stejně jako jezdci, budou dostávat počty bodů na základě umístění svých jezdců. Chceme tak lidem dát víc na vědomí existenci sponzorů, neb leckdy při závodu i přes snahu speakera, upadnou v zapomění. A samozřejmě budeme rádi když na účasm jezdce na závodech, bude mít zájem jak samotný rider, tak i jeho sponzor.

 

TERMÍNY A MÍSTA KONÁNÍ 
28.1. Horsefeathers Indoor Skate Contest, Plzeň (skatepark) 
4.2. Flipshop x AMB Indoor Skate Jam, Tábor (miniramp) 
4.3. Ambassadors Squatt Miniramp Session, Žďár nad Sázavou (miniramp) 
18.3. AMB Skate Session, Ustí nad Orlici (skatepark) + Day for Kids 
1.4. Picnic Skateshop x AMB Skate Session, Ostrava – Trojhalí 
22.4. AMB Spring Open Cup 2017, Praha Štvanice (skatepark) + Day for Kids

 

 

Autor: Lang Rubrika: Závody