PSH v příbramském skateparku

PSH přivážejí do příbramského skateparku své „debutové“ album

 

Matadoři české hip hopové scény Peneři strýčka Homeboye přijíždějí do našeho města. V sobotu 19. října představí své „debutové“ album DEBUT v příbramském Skateparku. Support pro trio Vladimír 518, Orion a Mike Trafik zajistí lokální Dj´s – Lynx a PVBLIC.

Akce bude zároveň „ukončením“ skateboardové a BMX sezony v místním skateparku. Kromě se PSH se můžete těšit také na TempleStore exhibice na kolech a skateboardech, program pro nejmenší naděje na kolech a „prknech“,hudební programnebo stánky s občerstvením.

 

Celá akce je koncipována jako jedna z posledních akcí před „zazimováním“ skateparku v Příbrami. Spojení skateboardu a hip hopu je logické. Tyto dvě scény k sobě mají blízko a organizátoři jsou rádi, že se jim podařil booking PSH a mohou jejich koncert po dlouhé době nabídnout příbramskému publiku. Na akci dostanou prostor také lokální dj a těšit se můžete také na odpolední exhibice na skateboardech a BMX. „Chceme nabízet kulturní program pro širokou veřejnost. Tato akce je určená pro mladší generaci a zároveň na ni může přijít starší generace, která pamatuje začátky hiphopové scény u nás, které jsou spojeny práve s PSH,“ řekl svůj názor starosta města Mgr. Jan Konvalinka.

 

Na místě je otázka říjnového počasí. Organizátoři věří, že nižší teploty neodradí návštěvníky koncertu ani „skejťáky a ridery na kolech“. „Jsme si vědomi, že v říjnu je otázka dobrého počasí poměrně riziková, ale věříme, že vše klapne a právě sobota 19. října bude jedním z příjemným podzimních dnů,“ zmínil vedoucí Městského kulturního centra Vlasta Ševr.

 

Těšit se můžete také Graffity jam, který startuje okolo 16.30.

 

Program skatepark:
15:00 – start akce – otevření skateparku

16:00 – 17.00 – TempleStore skate a BMX exhibice

16:30 – Graffity jam

19:00 až 19:40 – Dj Lynx

19:40 až 20:20 – DJ PVBLIC

20:30 až 21:50 – PSH – „Debut Tour“

Odpolední část programu je zdarma. Hudební vystoupení lokálních Dj a PSH je pak zpoplatněno částkou 80 Kč.

 

Vstupné skatepark:
– 15.00 – 19.00 – exhibice a program pro nejmenší – ZDARMA
– 19.00 – 22.00 – 80 Kč

 

Součástí sobotního programu bude také přednáška z jednoho členů PSH Vladimíra 518 o knize Kmeny. Ta se uskuteční v sobotu od 18.00 v Galerii Františka Drtikola.

 

Program Galerie Františka Drtikola:

17.45 – otevření

18.00 – začátek přednášky

  • – konec přednášky

Vstupné do Galerie Františka Drtikola je 50 Kč

Předprodej vstupenek na koncert i přednášku bude zahájen 7.10. v nově otevřeném Městském kulturním centru Příbram – Špitálská 18.

 

Kapacita a počet vstupenek na koncert i přednášku je omezena.

 

Rezervace na emailu – mkcpribram@pribram.eu

 

Autor: Lang Rubrika: Závody