Refresh Movember 2 – Skate & Music Underground

 

Opět po roce se rozhodla parta ze Štětí uspořádat benefiční skate akci na podporu mužskýho zdraví skrze kníry. Takže se bude skejtovat, večer pařit na kapely a veškerej výtěžek, kterej vznikne, se odešle na transparentní účet nadace Movember.

 

 

Odpoledne to vypukne chvílí po obědě, kdy se otevřou brány štěskýho Beer clubu, což je soukromej klub umístěnej v bunkru. Na místě proběhne registrace za symbolických 50,- Kč (pokud budeš mít knír, platíš jen 30,-) a k tomu dostanete nějakou drobnost odměnou. Výtěžek ze startovnýho poputuje nadaci Movember CZ.

 

Prvním mini contestem bude Best Line, což je contest na čtyřech překážkách, který musíte postupně objet a zabít na nich. Když se nepovede odjet jakýkoli trik nevadí, pokračuje se dál, dokud neobjede rider všechny překážky. Jestli se povede odjet všechny čtyři triky na všech čtyřech překážkách, otevírá se nový kolo a pokračuje se dál, než se poprvý zkazí.

 

Jako druhá disciplína na denním programu bude Game of Skate, kde se všichni tradičně rozlosujou do pavouka, podle kterýho se pojede postupně až k vítězi.

 

A jako poslední disciplína bude náš oblíbenej Hippie Jump s následujícími pravidly. Začíná se na 50 cm a až do vejšky 100 cm, se laťka zvedá každý kolo o 10 cm. Do jednoho metru má každej rider dva pokusy na každou vejšku. Od metru výš se laťka bude zvedat po 5 cm a každej rider má na každou vejšku tři pokusy.

 

Pak už jenom předání cen a užívání si pohody při koncertech kapel, který se ponesou samozřejmě v duchu kytar, protože správnej knírač potřebuje pořádnou muziku!

 

Vstup na kapely je 60,- Kč, Pokud budeš mít kníra, tak 50,- Kč a pokud jsi členem klubu Beer Club a máš kníra, platíš jenom 40,- Kč. A opět, veškeré vybrané vstupné poputuje nadaci Movember CZ.

 

Louty – punk – rock

Brajgl – punk – speed  

Wrong Face – thrash – metalcore

 

 

Program:

 

13:00 – Otvíračka Beer club / Registrace / Trénink

15:00 – Best Line

16:30 – Game of Skate

18:30 – Hippie Jump

19:00 – Vyhlášení

20:00 – Koncerty kapel LoutyBrajgl a Wrong Face

           

 

Prohlídní si to pořádně ještě jednou na Facebooku, kam jsou vkládaný nejnovější informace (Link na FB event ).  

 

 

Partneři akce:

 

Graphic skateboards

Tatto Robo Štětí

Jägermeister – Nepřestávej lovit

Cipajs Cruisers

Mysticskateshop.cz

Sozol servis

Mondi

Pivovar Mlýn

Red Bull

Spot Polisher

 

Mediální partneři:

 

www.skaterock.cz

www.boardmag.cz

Česká asociace skateboardingu

Autor: mutecrap Rubrika: Nezařazené