Skate Contest


★ START 13:00 ( trénink, zápis, pivka, pálenka, gril, muzika )
★ CONTEST 14:00 ( street – dvě kategorie podle počtu účastníků )
★ BEST TRICK CONTEST ( cash – vybrané překážky v parku )
★ OLLIE CONTEST
★ DEATH RACE
★ KING OF BEER ( soutěž o nejrychleji vypitý půl litr piva )
★ BAR U FASIHO ( čepované pivečko, alko / nealko, gril )
★ DJ LUBKO ( lokální guru skateparku )
★ PRIZE MONEY ( v jednání )
★ VĚCNÉ CENY SPONZORŮ AKCE ( seznam níže )

★ ★ PŘESUN NA AFTERPARTY ZAJIŠTĚN ZE SKATEPARKU EXTRA PRO VÁS AUTOBUSEM ( za lidovku, nastoupíte u skateparku, zavezeme Vás na místo afterky a nemusíte nic řešit, stačí nastoupit a jedeme, věříme, že tuto „atrakci“ využijete na max. a nenecháte nás ve štychu ) ★ ★

★★ AFTERPARTY ★ ROCK CAFE JABLUNKOV ★★

★ START 20:00
★ SKATE PROJEKCE NA PLÁTNĚ ( sn& iacu te;mek v jednání )
★ 2 BARY ( alko / nealko )
★ KING OF BEER ( soutěž o nejrychleji vypitý půl litr piva )
★ NAFOUKLÁ TOMBOLA ( lístek 20,- / ks )
★ DJ ( v jednání )
★ KULTOVNÍ, HELL PROSTŘEDÍ ROCK CAFE JABLUNKOV

Zdravíme z východní metropole oceli, města Třinec, které Vám asi nemusíme extra představovat, ale házíme do davu datum 17.8.2019, t edy sob o tu, kdy si pro Vás východní sebranka opět připravila v oblíbeném skateparku Třinec, skate contest se všemi náležitostmi, které se tady vždy konaly a věříme, že Vás bavily a bavit budou. Náš park už je solidní dědeček, ale oblíbený dědeček a jeho budoucnost je trochu v otazníku, takže i proto Vás rádi přivítáme a pohostíme u nás na východě jak se sluší a patří.

V sobotu 17.8.19 se vše rozjede cca. kolem 13:00, takže budete moct d&am p;aacu t e;t doh romady své pátkem zřízené žaludky anebo je opět pošlete tam, kde byli den předem, stejně to tak skončí s přibývajícím časem, znáte to, východ Vás pohltí a nepustí = ). Kolem 14:00 bychom rádi začali se skate contestem, který podle účastníků rozdělíme na dvě kategorie – mladší / starší a za přispění DJe Lubka, čepovaného pivínka, prvních dávek pálenky a vůně grilu, se vše spustí prvními jezdci. Závod bude samozřejmě gradovat do finálových jízd a následného best tricku, nesmíme zapomenout na ollie contest, death race, školu skateboardingu a samozřejmě hlavně mezi diváky, oblíbenou soutěž „king of beer“ ať už v pánské, tak i dámsk&eac ute; kat egorii, kdy jde o nejrychleji vypitý půl litr piva. Vše by mělo vrcholit v podvečerních hodinách, kdy se vyhlásí nejlepší jezdci celého dne, podle poroty. Důležitá informace je, že contest v Třinci se pojede za jakéhokoli počasí, kdyby náhodou padaly trakaře, tak se vše odjede na místě, kde bude následovat východní áfterka a to v jablunkovském Rock Cafe, které Vás jen tak domů nepustí = ). V tomto případě by se jela game of skate, best trick contest a ollie contest, ale to jen v případě, že bude opravdu zle, věřme, že tomu tak nebude a na after se přesuneme do Rokáče až následně, po vyhlášení výsledku ve skateparku.

! ! ! Přesun z třineckého skateparku po vyhlášení do jablunkovského Rokáče na after pro Vás zařizujeme autobusem = ), což bude dobrá sranda, tak věříme, že jí všichni využijete společně s námi a autobus naplníme po střechu. To vše pro Vás za symbolický poplatek, levnější, než by jste jeli klasickým dopravcem a navíc z místa, kde všichni budeme ( žádný přesun ) a vystoupíte na místě afterky ! ! !

Plánovaná áfterka v Rokáči bude v rytmu skate projekce na plátně, nabitých barů alkem i nealkem, nafouklé tomboly, DJ ( v jednání ), přátel a lidí, kteří se během dne změní ve zvířata a proběhne ta pravá, východní divočina až do ranních hodin ( většina z Vás zná, kdo ne, těšte se ). Tohle vše nabídne krásné a kultovní prostředí Rock Cafe Jablunkov, který je naší srdcovkou = ).

★ EAST CREW ★
( https://www.facebook.com/EastCrew666/ )
★ GOONCH BOARDS ★
( https://www.facebook.com/GoonchBoards/ )
★ BLACKCOMB CZ ★
( https://www.facebook.com/Blackcombcz/ )★ FIDY WOOD ★
( https://www.facebook.com/fidywood/ )
★ MISHI TATTOO ★
( https://www.facebook.com/Mishitattoo/ )
★ NEJGROW CZ ★
( https://www.facebook.com/Nejgrow.cz )
★ PICNIC SKATESHOP CZ ★
( https://www.facebook.com/picnicskateshopcz/ )
★ EXCELENT CZ ★
( https://www.facebook.com/excelentCZ/ )
★ ROCK CAFE JABLUNKOV ★
( & lt; a href=“https://www.facebook.com/rokac.cz/„>https://www.facebook.com/rokac.cz/ )
★ NASHGROWSHOP CZ ★
( https://www.facebook.com/nashgrowshopcz/ )
★ TURKISZ VIDEO ★
( https://www.facebook.com/Turkisz-Video-130000380420273/ )

★ ★ VELKÉ DÍKY VŠEM ZA PODPORU, VIDÍME SE SPOLEČNĚ V SOBOTU 17.8.19 V TŘINECKÉM SKATEPARKU A NA NÁSLEDNÉ AFTERPARTY V ROCK CAFE JABLUNKOV ★ ★

 

Autor: mutecrap Rubrika: Závody