Skate Local Contest Jihlava Vol.10

Skate Local Contest Jihlava Vol.10 

 

Kde: Skatepark Jihlava 
Kdy: 17.8. 2019 
Kategorie:
Street x  Bowl x Best trick x Young Blood Contest x Ladies Jam x Longest Ollie x King skate ollie x Night Best trick x Death race a další .. 
 
 
Zdravíčko pro všechny skaters!!
Máme tu pozvánku do Jihlavy, kde se chystá velká věc. Již desátý ročník Skate local contestu. Je to k neuvěření, ale tenhle contest  opravdu bude slavit jubilejních deset let. Celá akce nám pěkně vyrostla a tento rok přinese opět několik novinek.
Celý závod závod i hudení program bude probíhat nové celou dobu ve skateparku. Během dne nás čeká ten nejlepší skateboarding, a to hned v několika vypsaných kategoriích. Večer po velkém vyhlašovaní všech vítězů nás čekají koncerty kapel a to přímo ve skateparku. Další novinkou bude Night Best trick. Pojede se o hromadu cen a hlavně slávu z vítězství tohoto závodu s desetiletou tradicí. 
 
 
Trocha historie. Závod vznikl v roce 2009 ve Svitavském skateparku. Ještě s názvem Skate punk local contest, si tam odbil první dva ročníky a pak se přestěhoval do Jihlavy, kde proběhl další ročník. Další čtyři roky jsme okupovali skatepark v nedelekém Kostelci u Jihlavy, kde se utvrdili i název Skate Local contest. Po vybudování nového skateparku v Jihlavě se odjeli další dva ročníky. A tento rok se dostáváme do desátého roku a v plánu je závod opět ve Svitavách v rámci Bláža Memorialu, který se plánuje na 13.7.2019. Jihlava pak bude hostit jeden z největších lokálních skate závodů v ČR. 
 
 
Už když vznikal tenhle závod, tak měl jasnou myšlenku. Podporovat lokální skejtovou scénu v daném městě. Sejít se s partou a maximálně si společně užít pohodovej den. Každým ročníkem se zvedal level po všech stránkách. Závody byli větší a větší, jezdilo čím dál tím více lidí i skejtrů. Každý rok se zlepšovala organizace závodů až do dnešní finální podoby.
 
 
Menší ochutnávka hudebního programu:
Kolona (hip-hop) – Jihlava 
Pro.Story (core rep) – Jihlava
THRASHURF (thrash – punk rock) – Znojmo 
WAWNTHEBAND (Brno) 
 
 
Tak si piště to slavné datum 17.8. 2019 – Skatepark Jihlava a nenechte si ujít tento desátý ročník. 
 
 

Autor: Lang Rubrika: Závody