Slavnostní otevření skateparku

Město Frýdek-Místek ve spolupráci s Mystic Constructions vás zvou na slavnostní otevření nového skateparku. Slavnostní otevření se uskuteční ve čtvrtek 24. 10. ve 14:30 a na zbytek odpoledne je připraven bohatý doprovodný program.

 

 

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/392020975033923/

 

Skládat se bude ze skate a BMX exhibice zkušených riders, kterou doplní ještě Picnic skateshop team. Budou se jezdit závody, best trick contesty na vybraných překážkách o věcné ceny sponzorů a prize money. Vše budou svými beaty doprovázet DJs DCQ, PETELIN A EKLEKTIC_FFLUIDUM  a samotný závěr bude patřit živé kapele BLACK AND BLUE.

 

Skatepark se začal stavět letos v dubnu a nachází se za železniční tratí vedle slezanského škvárového hřiště, naproti haly Polárka. Jedná se o kompletně betonový skatepark, který je rozdělen na dvě části streetstyle plochu s prvky jako jsou schody, bangy, grind bedny, funboxy, raily a dalšími překážkami typickými pro tuto disciplínu. Druhou část tvoří bowl, který je navíc zastřešený, tím pádem se v něm bude dát jezdit i v nepříznivém počasí nebo naopak v letních horkých dnech.

 

Autor: mutecrap Rubrika: Události