Snowbitch skate local contest Jihlava vol. 2

Rok utekl jako voda a opět tu pro vás máme srdeční pozvánku pro všechny přátelé, známé, příznivce skateboardingu a hlavně VŠECHNY SKATERS !! na SNOWBITCH SKATE LOCAL CONTEST VOL.2.

Vše propukne 20.8. 2016 v areálu Český Mlýn v krásném jihlavském betonovém skateparku. Jako vloni začíná se v dopoledních hodinách závodem pro ty nejmladší skaters do 15 let s názvem Kids contest. Dále kvalifikací ve Streetu pro všechny kategorie, poté se bude probojovávat až do samotného finále + best tricky, contest ollie, hippie jump, longest ollie a taky oblíbený death race, který bude tento rok o hodně zajímavejší!! Dál se bude bojovat v Ladies contestu a samozřejmě královskou kategorieje Bowl contest + best trick v bazénu!! 

 

Pak následuje slavnostní vyhlašovaní a poté rychlý přesun, opět do areálu Loděnice, kde propukne after party, jak se sluší a patří. Též platí, že se může stanovat v areálu Loděnice!! 

 

Pro tento ročník je závod v rámci Snowbitch tour 2016!! To znamená, že firma Snowbitch.cz slaví 20 let výročí od založení, to znamená prize money na 10.000,- a ceny budou přesahovat částku přes 50.000,- ! Taky se bude bojovat o dva tisíce ve Sportgroup best tricku.

 

Na after party zahraje:
MANGO SHEIKH (psychedlic elektro / dub live) – Jihlava
KOLONA feat. EIA&JOHNYBEAT&ZERODRUM (hip-hop, beatbox, elektrobicí) Jihlava – Děčín
ZAKILO (poisonapple – DNB) – Praha
ULTIMA CREW DJ’s (DNB) – Jihlava

 

Startovné do závodu:
Děti – 50,-
Street – 70,-
Bowl – 70,-
Street a Bowl – 100,-
Každý registrovaný rider dostane občerstvení (voda a ovoce) 

 

FB event: https://www.facebook.com/events/1625550684424399/

 

 

Autor: Hank Rubrika: Nezařazené