Street Jam Znojmo

Jaro je snad definitivně tu a proto je třeba si ho užít venku. A co třeba v sobotu 5.května na Street jamu ve znojemském skateparku?

 

K vidění tam toho bude opravdu hodně. Startujeme už kolem oběda. Proběhnou skate závody o hodnotné ceny a buďme si jistí, že z tricků co chlapci předvedou se nám protočí nejednou panenky jak skate při flipu. Celé závody lze pojmout jako malou oslavu rekonstrukce překážek, které si o to už dávno říkaly…Své umění nám dorazí předvést CSB Killaz, legendární breakdance crew, s kouzly, které je nutno vidět a řádně ocenit potleskem a aplauzem. Dojde také na live rap, zarýmuje nám znojemský MC Eztek a Kukin z Valtic. Po celý den také bude probíhat graffiti jam. Ozdobit legální plochy skateparku dorazí mistři ze širokého okolí a my se můžeme těšit na kus nekonvenčního umění. O hudební doprovod se postarají djs Dexxx, Mohamed Lee a Mr.Who se svými sety.

 

Akce probíhá za podpory nízkoprahového klubu Coolna, jehož zástupci budou přítomni s prezentací, a města Znojma.

 

Občerstvení bude zajištěno sousedním Bambus No.1 barem přímo ve skateparku, takže nebude nutné trajdat daleko. Na místě bude také možno zapůjčit si od klubu Coolna spreje a zkusit vytvořit vlastní dílko. A díky přítomnému Pantograff mobilnímu shopu si můžete nějaké barvy a doplňky zakoupit.

 

Plánovaný začátek akce je 11hodin dopoledne, konec okolo 19hodiny.

 

Zábava bude samozřejmě pokračovat i večer. Jste zváni i na after party do café Amanita nad Gogo klubem na Pražské ulici. Stylový, v retro duchu zařízený, prostor se skvělou atmosférou. Zahrají djs D69 a Eztek. Demontrovat freestyle rap skills nám z Valtic dorazí lichtenštejnský šlechtic Kukin. No a také se připravuje jedno překvapení, zatím však tajné…Takže je se na co těšit!

 

VIDEOPOZVÁNKA


SKATE CONTEST:

Bude rozdělen na kategorie do 15ti let a starší

Registrace proběhne od 12:00 

Mladší pojedou od 13:00
15+ kategorie se odpálí zhruba kolem 15:00
Následovat bude best trick o prize money

Startovný pro riders je 50,- 

Ceny do závodů poskytli:

Ambassadors dist.
Acrasy
Boardstar
TyKryso 
Cik cak butik
Bambus No.1 Bar
Footcare servis
Morawa Pyčo

Tedy, v sobotu 5.května se vidíme na Street jamu!

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

Autor: Lang Rubrika: Závody