Vyhlášení – Skaterock Part 2018 + Ambassadors Day & Night

Ta chvíle, kdy se všechno rozsekne a bude jasno, je konečně tady. Přes zimu byl náš web v obležení dvou velkých soutěží. Jednou z nich byla akce Ambassadors Day & Night a druhou akcí byl další ročník Skaterock Part 2018.

 

V rámci akce „Ambassadors Day & Night“ byla vybrána desítka skejtrů, ke kterým si další trojka vysoutěžila přístup skrz zaslaná videa. Jejich společným úkolem potom bylo natočit během čtyřiadvaceti hodin v Redbull Maxspace hale to nejlepší.

Hlas lidu potom v anketě vybral sedmičku těch nejlepších, jejichž cesta vedla do finále, kde o vítězi rozhodne odborná porota. Finálová sedmička bude samozřejmě v tento den na místě a těšit se můžeš na:

 

  • Štěpán Bareš
  • Kiko Nguyen
  • Martin Pek
  • Maxim Habanec
  • Arnošt Ceral
  • Jirka Hronek
  • Petr Drahokoupil

 

Na místě, kromě samotného vyhlašování vítězů Skaterock Part 2018 a Ambassadors Day & Night, proběhne i několik Best tricků na různých sekcích v parku. Best tricku se zúčastní kompletní třináctka skejtrů z Day & Night + několik pozvaných riderů.

Pokud by jsi se chtěl závodu zúčastnit i ty, přihlas se pomocí emailu, který pošli na petr.humpl@gmail.com.

 

D&N skaters:

 

Arnošt Ceral
David Luu
Erik Tacina
Honza Navrátil
Jenny
Jirka Hronek
Jirka Houka
Kristián Nguyen
Martin Pek
Maxim Habanec
Petr Drahokoupil
Tomáš Stejskal
Štěpán Bareš

 

Pozvaní rideři:

 

Tomáš Vintr

Honza Machačka

Karel Raichl

Rišé Tury

Petr Veselý

Honza Malý

Marek Knytl

Jakub Jiruška

Dan Rahman

Denis Janeček

Jakub Imranovský

Kryštof Mizur

Smouví

 

Akce „Skaterock Part 2018“ je dalším ročníkem soutěže pro naše čtenáře. Jejich úkolem bylo sestříhat svůj part, který natočili během roku 2018, dodržet pár základních pravidel a video nám zaslat. V rámci „Skaterock Part 2018“ bylo vyhlášeno několik soutěžních kategorií, jejichž vítěze bude vybírat odborná porota. Sami čtenáři mohou pomocí lajků vybrat nejoblíbenější fanouškovský profil.

 

Na datum 30. března 2019 připadá slavnostní vyhlašování obou soutěží, které tématicky proběhne v nově zrekonstruovaných prostorách Redbull Maxspace a na tuhle událost jste všichni srdečně zváni.

 

Po kliknutí na plakát budeš přesměrován na FB event

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Nezařazené