Wizard Skate Contest

Dne 21.4.2018 se bude konat v Líbeznicích u Prahy akce s názvem Wizard Skate Contest a Darkside Open Air. Další info v článku, kde předáváme slovo do Líbeznic!

Jedná se o historicky první ročník skateboardového závodu, který se spojil s Pražským drum’n‘basovým projektem Darkside Records a vznikl z toho celodenní open air, za doprovodu bohatého a různorodého hudebního programu a závodění. 

 

Nebudou ani chybět stánky s jídlem, oblečením a samozřejmě bar. Vznikl tak lokální skateboardový contest na dvě kategorie, do 15 let a 15+. Součástí závodů je také Ambassadors Besttrick (soutěž o nejlepší trik ve skateparku) , který se pojede o skateboard od firmy Ambassadors a hippie jump což je skok přes laťku, kde je hlavní výhra trofej a support od Cipajs Cruisers. K dispozici je také doprovodný program s názvem Škola Skateboardingu Líbeznice, kde budeme vysvětlovat a učit základy skateboardingu pro malý nadšence, kteří budou odměněni sladkou odměnou.

 

Na konec bude soutěž všech malých žáku o skateboard od České Asociace Skateboardingu, který vyhraje ten nejvíce nadaný jezdec. Na místě bude možné si koupit skateboard a vše co ke skateboardingu patří ze stánku Skateshop1.cz.

 

Jde nám o to podpořit český skateboarding aby i okolní města a obce viděli potenciál tohoto sportu.

 

Na místě si můžete dát pivo, hamburger, nebo něco z našich stánku či baru, také ještě limonádu, klobásu a další pochoutky z naši kavárny či ze stánku , které budou součástí skateparku. 

 

Událost na Facebook.com najdeš zde.

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

Autor: Lang Rubrika: Závody