Zvolenský Pretlak vol. 3

U našeho souseda Slováka se taky skateři nenudí. Již příští sobotu se uskuteční třetí ročník akce s názvem Zvolenský Pretlak vol. 3, kde se můžete těšit na kvalitní skejtovačku a vše ostatní, co ke skejtové pohodě patří. Více informací se dozvíš v následujícím článku. 

Nemáte plán na příští sobotu 16. prosince 2017 a chcete si udělat s partou menší výlet? Tipem na předvánoční skejtovou akci je třetí pokračování akce Zvolenský Pretlak vol. 3. pod taktovkou LowCost Skateboarding. Můžeme se těšit na Miniramp Best Line Contest, Diktáty, následně bude možnost shlédnout premiéry videí „You’re Welcome“ a „Alibaba a 40 krátkých spánkov 2″. Nebude chybět také živá hudba v pozadí, o kterou se postará umělec Samča Brata Dážďoviek a reggae akustika od N3O.

 

Harmonogram akce:

15:00 LowCost Diktát
15:30 – 17:30 Game of Skate v minirampe
17:30 LowCost Diktát 
18:00 Best Line Contest
18:30 Alibaba a 40 krátkych spánkov II.
19:00 You´re Welcome: 
20:00 Samčo Brat Dážďoviek 
21:00 N3O

 

„ALIBABA A 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV vol. 2″ video

Video mapuje skejtovou tour po Rumunsku, kterou absolvovala parta ve složení Matúš Mozola, Mitch, Maroš Čáky, Dodo Filkus a Martin Havran. Tak jako tomu bylo v prvním díle, můžeme se těšit na hromadu zábavy, alkoholu, svobody, povedeného soundtracku a v první řadě skateboardingu. Spolu s videem bude představen zine plný fotek z těchto dvou výletů. První díl je možno shlédnout zde. 

 

„YOU´RE WELCOME“ video

„You´re welcome“ je název filmu, který se točil letošní léto. Cílem bylo zmapovat DIY skate scénu na Slovensku formou 10denní tour s bandou smradlavých skejťáků. Navštívili města jako Šurany, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Margecany, Spišská (eja eja), Poprad, Zvolen, Bratislava a Trnava. Dali do toho duši i s pneumatikami, tak neváhej a doraž. Na akci bude k vidění jeho předpremiéra, tedy trochu pracovnější, ale o to Dali sme do toho dušu aj s pneumatikami tak dojdzi. Na akcii si pozrieme jeho predpriemernú, trochu pracovnejšiu, o to živější verzi.

 

Sponzoři akce:
LowCost
Picnic Skateshop SK
TheChillstore.eu
#BISaudio
ArtHa Production
#Jameson

Autor: Daniel Dujsík Rubrika: Události