Čí skilly nejvíc zaujaly na Easy Rider Bowl Contestu?

 

Text: Báčko

 

V první řadě chceme poděkovat všem, co nás přišli na první závody Easy Rideru podpořit! Jak samotným přihlášeným do závodu, tak i lidem, kteří dodali tu pravou atmosféru! A že se přidalo i pár zajímavejch jezdců, za tohle opravdu klobouk dolů!

 

Hromada dobrýho skateboardingu, z čista jasna zamilovaný páry, vypitý pomalu všechny sudy piva, afterparty prostupující od tmy až do svítání a pro někoho samozřejmě ranní bolehlav, to mluví za vše!

 

Jak většina skejťáků ví, tak závody v betonovym bazénu nejsou easy, kor, když se jedou v menším a rychlejším bowlu, jakej maj v týhle skejtový základně poblíž našeho skateshopu. Mluvíme tu samozřejmě o Bowl baru, kam si chodíme po práci zajezdit a kde vznikla i samotná myšlenka spolupráce.

 

Začátek jsme trošku posouvali (jezdci a včasný příchody si prostě nerozuměj), o to byl ale delší čas na rozježdění a pro přihlížející víc času na nasátí těch správnejch positive vibes. V bowlu se projeli i dva porotci a řeč musí bejt i o moderátorovi, kterej jezdil s mikrofonem v ruce. Prostě si to musíme udělat hezký, no ne?

 

Vítěz může bejt jen jeden, a aby ostatní nepřišli zkrátka, dostávali jako kompenzaci za zvládnutí těžkejch a čistě odjetejch triků pokerový žetony, který mohli vzápětí na baru proměnit v čerstvě načepovaný pivko.

 

Před samotnou after zbývalo už jen vyhlášení a předávání cen, který se stylově odehrálo přímo uprostřed bowlu.

 

A teď k samotným výsledkům:

 

1. Daniel Dauš
2. Filip Korbut
3. Jonne Väisänen z Finska

 

Best trick zabil Fanda Šesták se svym neskutečně velkym FS Indy grabem!

 

Na závěr chceme poděkovat partě z Bowl baru, která se o všechny dokázala postarat, poskytla BB trika a piva pro vítěze. Dál brandu Kozy or Die za poskytnutí věcnejch cen, Boardstar.cz a Skaterock.cz za podporu na sociálních sítích, partě z Easy Rider skateshopu za zrealizování celejch závodů a v neposlední řadě creative-works.cz za vytvoření tohoto videa.

 

Snad se brzo vidíme znovu

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Bleskovky