Danny Way končí u DC

Vydáno: 24.11.2023

 

Mít vlastní globální značku není žádná legrace. Za první ti už dávno neříká pane a za druhý musíš přetrpět vrtochy koroporátů, který znají jen byznys a na srdíčko už jim místo nezbývá. To zřejmě dopálilo i Dannyho Waye, kterej si musel trošku rýpnout.

V historii společnosti DC proběhlo od jejího vzniku několik velkých změn. Sama společnost DC vznikla v roce 1994. Po deseti letech, v roce 2004 přešla pod křídla společnosti Quiksilver. Ta se po několika letech ocitla v období, kdy nebyla v té nejlepší kondici a dá se říct, že ji v roce 2016 na nohy postavila společnost Oaktree Capital Management, která se stala většinovým vlastníkem. O rok později, v roce 2017 prošla společnost změnou názvu na Boardriders Inc.. Takhle to bylo až do letošního roku, kdy společnost Boardriders Inc. koupila od Oaktree Capital Management společnost Authentic Brands Group.

DC tak v korporátu stojí po boku dalších desítek společností, jako jsou třeba David Beckham nebo Sports Illustrated a zřejmě tam vládne politika, která není Dannymu po chuti. Svět je bohužel jedno velké tržiště a pokud chceš být jeho součástí, musíš mít buď sám kapitál nebo dodržovat pravidla těch, kteří kapitál už mají.

 

Po kliknutí budeš přesměrován na IG Danny Waye