Dragon Wheels od Powell Peralty v tvrdosti 93A dorazily do Čech!

Vydáno: 02.06.2023

 

Výhody kol a jejich popis:

Rychlost: Dragon Wheels jsou super rychlá kola, protože DF-93A má opravdu vysoký pop,  je o 18-20 % vyšší než u tvrdých kol. Tento vyšší pop znamená, že neztratíte rychlost v bazénu nebo v parcích jako s běžnýmy 93A kolečky a budete se pohybovat mnohem plynuleji a rychleji na drsných ulicích a chodnících… dokonce i na místech, kde jste museli chodit s deskou v ruce.

 

Grip & Slide: Dragon Wheels kloužou na nerovném i hladkém terénu a také přilnou, když to potřebujete. Je to proto, že Dragon Formula není jen obyčejná kolová formule z poloviny 90. Byl vyvíjen po dobu deseti let za účelem optimalizace a doladění k dokonalosti. Žádné jiné kolo nedokáže to, co tohle.

 

Odolnost: Dragon Formula je nejen hladká, rychlá a kluzná, ale je také odolná. Skluznost pochází z jedinečné směsi vysoce výkonných materiálů, díky čemuž je uretan slabý, takže bude klouzat, když se uretan opotřebovává, aniž by se vytvářely ploché skvrny. Dragon Wheels mají velmi dlouhou životnost, takže nejen lépe a déle vydrží, ale mají i větší hodnotu cena/výkon.