Je za námi start letošního ČSP na akci Spring Open Cup 2017!

Vydáno: 23.04.2017

V sobotu 22.4. jsme vypustili do světa první závod letošní série ČSP a v tomto článku najdete výsledky, čísla a hlavně tabulky.


 


Pražská Štvanice hostila závod Spring Open Cup 2017, v režii české asociace skateboardingu a program toho dne byl opravdu náročný. Vše začalo závodem Day for Kids pro nejmladší jezdce s účastí přes dvacet jezdců, kde první Denis Janeček postoupil zdarma do kvalifikace závodu SOC 2017 a po poledni se rozjela samotná kvalifikace. První zastávka ČSP a kvalitní závod přilákal přes šedesát jezdců, o které bylo náležitě postaráno. Přes dvacet jezdců se přihlásilo do bowlu a celkový počet dosáhl ke stovce, což je dobrý start letošní sezóny. 


 


Velký dík patří partnerům kam patří hl.m. Praha, pivo ExcelentRed BullAmbassadorsVansLevi's a Boardstar! Mediální pokrytí je od radia Spin a Skaterock.cz


 


Součástí závodu bylo vyhlášení zimní série závodu Skaterock.cz Under Roof Tour a Štvanice byla šestou zastávkou po Plzni, Táboru, Žďáru nad Sázavou, Ústí nad Orlicí a po Ostravě. Série se zúčastnilo přes sto jezdců, které najdete dále v článku a vítězem se stal Martin Švec z Plzně. Novinkou je celkové pořadí zúčastněných firem, které vyhrála s přehledem firma Ambassadors a i tato statistika bude evidována v průběhu letošního ČSP. Tabulku ke stažení nebo k prohlédnutí najdeš na bit.ly/SKTRCK_URT_2017.


 


Následují výsledky, které odstartuje best trick z SOC 2017 a tím se stal switch frontside flip 360 transfer od Jakuba Šindeláře.


 


Street winners. / foto: Vašek Žalud

 


Kuba šindelář vítězem best tricku. / foto: Vašek Žalud

 


Marek Čejchan za sebe a zároveň zastupující Pavouka, plus Jurda. / foto: Vašek Žalud

 


Martin Švec jako top rider Skaterock.cz Under Roof Tour a Tráva přebral cenu pro nej tým Ambassadors. / foto: Vašek Žalud

 


Vítězové závodu Day for Kids v kategorii pokročilí. / foto: Vašek Žalud

 


Vítězové závodu Day for Kids v kategorii začátečníci. / foto: Vašek Žalud

   


 


 Kompletní tabulku Skaterock.cz Under Roof Tour 2017 ke stažení nebo k prohlédnutí najdeš na bit.ly/SKTRCK_URT_2017.