Pessertive crew vydává online video Sere Pes

Vydáno: 19.05.2022

 

Tahle parta nám přirostla k srdci svou účastí v posledním Fotrovi a nutno dodat že je s nima prostě prdel. Samotná premiéra byla jistě výživnou záležitostí a plzeňská scéna je díky partě hodně zdravou záležitostí.

Jestli jsem počítal dobře, tak je ve videu dvacítka riders a nechybí samozřejmě i pikantní záběry plzeňského lifestylu a video je i pozvánka na plzeňské spoty. Kterých je opravdu hodně a kvalita sama. Co se skateboardingu týče, tak tam prostě jezdí všichni dobře a hlavně ty spoty, ty sporty. Respekt za nálož na spotu s řetězama, přehlídka dropů, kde by tě dropnout ani nenapadlo, wallride na nádraží nebo třeba nekonečný manual a do něj střihnutá jiná sérka. Asi měl tvůrce videa potřebu zabavit diváka při dlouhém manuálu. Filipe dobrá práce! Ano, za videem a hlavní kamerou stojí Filip Sauer.

A jsme u muziky. No to je taky docela sranda, u první songy jsem bezděčně přemýšlel kolik mi doma kape kohoutků a pak jsem šel ten nekapající stejně zavřít. No a ty Bros tam? Pecínek.

Tak ještě riders seznam a mačkej play!

Riders: Michal „Čůro“ Majer Jakub Karlík Lumír Benda Martin Meliš Zdeněk Janoušek Filip Sauer Tadeáš Brejcha Radek „Machi“ Machala František Havránek Pavel „Hyro“ Hiršl Tomáš Kohout Martin Švec Hanz Marko Jan „Kanty“ Kantor Lukáš Hoša Jakub „Šagy“ Šagát Ondřej „Mek“ Mirošovský Adam Nechutný Jakub „Volkins“ Volka Vojtěch Mejchar