Tampa AM 2017 – už dneska online přenos

Závody z Tampy má rád každej, ať už jde o PRO contest, kterej je vždycky plnej zvučnejch jmen nebo o AM contest, kam se sjedou amatéři z celýho světa, aby zabojovali o vítězství. AM contest je poslední dobou víc a víc nařáchlejší, protože level skateboardingu se neustále zvedá a kluci, hnaný kupředu motivací, ze sebe vydávají maximum. Nejinak tomu bude určitě i letos. 24. ročník TAMPA AM je tady.

 

 

Závod sám je rozdělenej do čtyř dnů, kdy ve čtvrtek probíhala registrace a trénink a včera, v pátek, probíhala otevřená kvalifikace, ze který půjde dál deset lidí. Vítěz před kvalifikace  putuje rovnou do nedělního semifinále, takže bude mít sobotu čas na voraz a 2. až 10. místo z páteční před kvalifikace postupuje do sobotní kvalifikace.

 

Nás ale nejvíc bude zajímat sobota a neděle.V sobotu se pojede kvalifikace a v neděli semifinále a finále a hlavně, po oba dva dny bude probíhat online přenos. 

 

 

Kvalifikace – sobota / 11. 11. 2017

 

Kvalda se pojede formou jamu po dvou skejtrech a na každej jam připadnou tři minuty času. Vítěz kvaldy putuje rovnou do finále a 2. až 29. jdou dál do nedělního semi. Po kvaldě proběhne ještě Independent Best Trick a Converse Concrete Jam ve venkovním bowlu.

 

Sobotní kvalifikace vypukne v 18:00 našeho času a stejně tak i online stream.

 

 

Semifinále a Finále – neděle / 12. 11. 2017

 

Nedělního semifinále se zúčastní 32 skejtrů, vítěz páteční před kvalifikace, dvacet osm nejlepších ze sobotní kvilifikace a ty budou doplněný o loňskýho vítěze Tampy Am a o dva vítěze sérií Damn Am. Tihle skejtři budou rozdělený do dvou heatů po šestnácti kouscích. Každej bude mít k dispozici dvě minutový jízdy, z nichž se počítá ta lepší. Top desítka postupuje do finále. 

 

Ve finále uvidíme 12 jezdců a to ve složení z top desítky skejtrů ze semifinále, vítěze sobotní kvalifikace a vítěze Damn Am of the Year, což je Ivan Monteiro, loňskej vítěz Mystic Sk8 Cupu. Tady bude mít každej k dispozici tři minutový jízdy, z nichž se opět počítá ta nejlepší.

 

Nedělní semifinále a přímej přenos začíná v 18:00, finále samotný pak ve 21:00 našeho času.

 

 

Online přenos:

 

Sledovat Tampu Am je možno jenom přes ETN, ale naštěstí zadarmo a bez jakýkoli registrace. Při sledování na PC stačí skočit jen na web, pro sledování na telefonu nebo tabletu je zapotřebí mít staženou aplikaci, ale to už všichni určitě dobře víte z minulých sledovaček SLS apod.

 

Udělejte si teda hezkej sobotní a nedělní večer s kámošema a zafanděte suprovýmu skateboardingu!

 

Autor: mutecrap Rubrika: Bleskovky