„Tony Hawk´s Pro Skater“ míří na filmová plátna

 

Pro mnohý neodolatelná hra a překrásná vzpomínka na prosezený hodiny před monitorem, ať už o samotě nebo s kámošema. Hra, která dostala skateboarding nejdál během nejkratšího časovýho intervalu a díky ní začali po celým světě jezdit spousty lidí.

 

Nejnovější podoba hry dostala filmový obrysy. Nemějte ale strach, nepůjde o žádnej pokus s akčním filmem nebo skejtovým sci-fi. Jde o dokumentární film, kterej se zaměřuje na proměnu skateboardingu z devadesátkovýho undergroundu na mainstreamovou záležitost a to hlavně díky sérii „Tony Hawk´s Pro Skater“.

 

Premiéru si dokument s názvem Pretending I´m a Superman užije 29. února na filmovým festivalu Mammoth, který se koná v Kalifornii. Ve filmu se objeví samozřejmě spousta známých tváří a skejtových legend, které byly ve hře zastoupeny. Producentsky se o film postarali Ralph D’Amato, který pracoval pro Neversoft a švédský tvůrce, Ludvig Gür. Na premiéře budou na besedě k dispozici Tony Hawk a Rodney Mullen.

 

Nám nezbývá nic jinýho, než se těšit, až si dokument najde cestu buď na plátna kin nebo alespoň cestu na naše monitory skrz jeho online podobu. Prozatím se můžeme mrknout na trailer a zabrouzdat na webu THPSfilm.com.

 

Autor: mutecrap Rubrika: Bleskovky