Už víme datum letošního Mysticu!

Oficiální tisková zpráva od Mysticu:

 

20. ročník legendárních skateboardových závodů oslavíme 4. – 6. července 2014 ve skateparku na Štvanici.

V roce 2013 jsme na MSC viděli 126 top jezdců z 23 zemí, kteří závodili o prize money 600.000 Kč.  V disciplíně Streetstyle si odvezl zlato Japonec Ryi Sejiri, který těsně porazil předchozího vítěze MSC Austena Seaholma z USA a Brazilce Kelvina Hoeflera. Leticii Bufoni z Brazilie se podařilo obhájit mezi dívkami prvenství ve streetu. Kalifornský jezdec, který se na MSC ukázal poprvé, Grayson Fletcher si nekompromisní jízdou v disciplině Bowl vybojoval prvenství.

Závody během 3 dnů navštívilo přes 11.000 lidí a živý internetový přenos sledovalo víc než 30.000 diváků. Přes milion lidí vidělo sestřih a dokument na sportovních TV stanicích po celém světě.

Mystic Sk8 Cup 2014 bude oslava skateboardingu a dvacátých narozenin závodu. Již pracujeme na učasti sk8 legend a nejlepších jezdců současnosti, vrátime se k tradici výstavy obrazů, grafik a fotografií od světových sk8 jezdců. Pro diváky našeho live internetového přenosu připravujeme různá vylepšení – například živý komentář přenosu nebo online scoring každého jezdce. Očekávejte další novinky pro výroční Mystic Sk8 Cup 2014 – budeme Vás informovat.

Pro nejčerstvější informace sledujte FB stránku Mystic Cupu

 

Autor: Rafan Rubrika: Bleskovky