Italský Vans přináší krásný edit z Istanbulu

Italský tým Vansu se vydal na trip do tureckého Istanbulu. Parta, ve složení Jacopo Picozza, Mattia Turco, Sergio Reinhardt, Alessandro Mazzara a další, to na istanbulských spotech zabila a spolu s promakaným editem vzniklo tohle skvělé video.

 

 

Další díl „SKATE TALES“ představí scénu v Etiopii

Red Bull pokračuje se seriálem „SKATE TALES“ a na YouTube právě vyšel již čtvrtý díl. Tentokrát se Madars Apse vydal na výlet do Etiopie, aby poznal tamní scénu a projekty, na kterých kluci makají. Díky neziskové organizaci a dobrovolníkům se tamní scéna za poslední léta hodně zvedla, kluci si staví skateparky a tamní mají konečně lepší podmínky pro skejtování.

 

 

Rowan Zorilla, GT, Ishod Wair a další zabili v bowlu

Nasty Neckface odstartoval společnou session v bowlu, kde se hlavní role ujal Rowan Zorilla, Grant Taylor a Ishod Wair. Dále pár triky přispěl taky Zion Wright, Pedro Delfino nebo Raney Beres. Tahle sestava mluví za vše a kluci během jednoho dne vystříleli v obřím bowlu strašný pecky.

 

 

Skvělý styl v podání Cobeho Harmera v novém Krux partu

Krux Trucks na svém YouTube kanále vydali nový part dosud docela neznámého Cobeho Harmera. To se po tomhle partu určitě změní, protože Cobe má fakt super ladný styl, na který by se dalo dívat klidně hodinu v kuse. O tomhle týpkovi určitě ještě uslyšíme.

 

 

Andalé razí heslo „No Hate We Skate“

Firma Joeyho Brezinskiho Andalé Bearings vypustila do světa kolekci v duchu „No Hate We Skate!“, ke které vydávají taky tohle kratší video. Kolekce je více než aktuální, hlavní záměr byl podpořit LGBTQ komunitu, ale vzhledem k posledním událostem se výdělek bude dělit na podporu LGBT a Black Lives Matter organizací.

 

 

Kluci z Creature si dali společnou session v bowlu

Creature hlásí nové kolabo s The Bumbag Co! a k té příležitosti si dali společnou session s kámošema v bowlu. Sešla se početná parta, kde se ukáže Milton Martinez, Chris Russell, Tom Remillard, Collin Provost nebo i Wes Kremer a spousta dalších, a zabili co se dalo!

 

 

„Case Files“ Toma Karangelova ukazují spoustu kreativity

Thrasher zveřejňuje další pokračovaní „Case Files“ k videu „String Theory“ od New Balance. Dalším v pořadí, kdo ukáže průběh natáčení jeho partu, je Tom Karangelov. Ten rozhodně patří k super kreativním skejtrům, kterému nedělá problém žádné wallie nebo všechny možné variace polejamů – dokonce ani voda v kašně.

 

 

T-Funk, Evan Smith, Wes Kremer a další v DC „Domino“

DC shoes pokračují s vydáváním dalších částí videa „Domino“. Další pokračování doručuje našlapanou týmovou montáž, kde uvidíte skejtry jako Evan Smith, Tristan Funkhouser, Alexis Ramirez, Chase Webb, Ish Cepeda, Wes Kremer, Carlos Iqui a další.