Aleš Jež posílá svou pohlednici z Taipeie

Picnic Skateshop rider Aleš Jež, rodák z Uherského Hradiště, studoval rok v Taiwanu. Poznal na vlastní kůži, jaké je to žít v úplně odlišné zemi, a zapadl do tajpejské party skejťáků. Jejich záchytným bodem při krušných deštivých dnech či místem pro warm-up je  „橋下“, v překladu „under the bridge“. A právě odtamtud pochází jeho nový skate klip. Posíláme pozdrav nazpět! Celý příspěvek

 

Kenny Anderson jako člen skejt-hudební sebranky Drugdealer

Hudební kapela Drugdealer vedená Michaelem Collinsem má za sebou vydání dvou alb i nedávnou tour po Evropě. Skupinu doplňuje Sasha Winn (vokál) and Shags Chamberlain (basa, produkce) a také legenda Kenny Anderson (trumpeta). Svou vášeň společně nachází jak v muzice tak ve skateboardingu a tento snímek vám to více přiblíží. Celý příspěvek

 

Bláža Memorial má za sebou první vydařený ročník

Akce se uskutečnila 13.7. v sobotu ve Svitavském skateparku a sešli se všichni, jako rodina, přátelé, skaters k uctění památky našemu příteli. Celej memorial hodnotíme jenom pozitivně a můžete se těšit na kompletní report s fotkami a video z celé akce. Svitavský skatepark ožil po dlouhých osmi letech skateboardingem a dobrou náladou. I když chvílemi nebylo úplně senzační počásko, nikomu to na náladě nic nevzalo. Závod se odjel v čistě přátelském tempu a rozhodně se bylo na co dívat. Máme pro vás zatím výsledky a moc děkujeme všem, kteří dorazili a podpořili skateboarding ve Svitavách. 
Taky doufáme, že si to všichni návštěvníci akce užili a už teď se můžete těšit na další ročník plánovaný na 18.7. 2020. 
Děkujeme. 
 
 
Young Blood Local contest:
1. Tomáš Trnka
2. Lucie Šulcová 
3. Roza Kratochvílová 
4. Michal Fekbar 
5. Jan Cinkula 
6. Martin Brabenec 
7. Kuba a Ondra Altovi 
 
 
Street: 
1. Martin Meloun Melichar (Žďár nad Sázavou)
2. Michal Leslie Veselí (Žďár nad Sázavou)
3. Tomík Marek (Svitavy) 
4. Tomáš Štefkys (Svitavy) 
5. Qěták (Česká Třebová)
6. Míra Vybíhal (Boskovice) 
 
 
Minirampa:
1. Tomík 
2. Martin Žižka (Pelhřimov) 
3. Qěták 
 
 
Ladies GoS:
1. Klárka Kašparová 
2. Roza Kratochvílová 
3. Barbora Schönova 
 
 
Best trick a Bláža Signature trick:  bohužel neodjeto díky počasí 
 
 
Text: Tomík 
Foto: Tomáš Flégl 
 
 
Ladies Game of Skate.

Ladies Game of Skate.

Vítězové minirampy.

Vítězové minirampy.

Street winners.

Street winners.

Young Blood Winners.

Young Blood Winners.

 

Chrystie team v Barceloně aneb druhá vlna potěšení

Chrystie NYC je na scéně poměrně čerstvým nováčkem, ale zarýt se nám pod kůži se jim daří víc a víc. Po prvním úspěšném promo videu je tady další, které bylo natočeno v Barceloně. Kai Hillebrand, Aaron Herrington, Shane Farber, Kaue Cossa, Brett Weinstein, John Baragwanath, Maxi Shaible a special guest Shin Sanbongi tak utekli před zimou a předvedli kvalitní skateboarding. Celý příspěvek

 

Čest, být ve dvanácti letech v Bangin! – Filipe Mota

 

Vzpomeňme si na svoje začátky a přiznejme si, kde jsme byli a co jsme dělali ve dvanácti letech? Někdo o skejtu ještě ani nevěděl, někdo se učil odstrkávat a někdo už třeba i piloval první triky.

 

Filipe Mota z Brazílie je ve svých dvanácti krapet dál a pod nohama má třeba takovej flip bs lipslide z deseti, kterým startuje nejnovější Bangin!

Takže mládeži, koukejte makat každej den, ať se můžeme jednou taky ve světě pyšnit!

 

 

 

V anketě ČAS můžeš ovlivnit směřování skateboardingu v ČR

 

Vyplněním formuláře můžeš pomoct České asociaci skateboardingu v nasměrování aktivit tím správným směrem. Určeno členům ČAS a každému, komu skateabording v ČR není lhostejný.

 

Názor každého z vás nás zajímá a proto vznikla anketa. Napiš cokoliv co tě napadne, co ti chybí, co myslíš že je potřeba zlepšit. Anketa je anonymní a veškerá políčka jsou dobrovolná, kromě samotné odpovědi kam směřovat skateboarding v ČR a co ti u nás chybí. O výsledcích budeme informovat prostřednictvím webu.

 

Díky moc za tvůj čas a názor!