Top amatéři světa na hromadě – AM Scramble 2018

 

Kader Sylla, Justin Henry, Gabriel Summers, Simon Bannerot, Tanner Van Vark, Henry Gartland, Pedro Delfino, Fabiana Delfino, Jaako Ojanen. Opět devítka těch nejlepších amatérů z celýho světa, který tentokrát vyrazili na společnej trip do Texasu.

 

Po loňským, prvním ročníku, kterej byl totální nářez, je tu ročník druhej, kterej není o nic menší masakr než „Am Scrambles 2017“.

 

 

 

Tradiční RVCA trip na Havaji, to je „RVCAloha“

 

Zach Allen, Kader Sylla, Malakai Montes, Greyson Fletcher, Kevin „Spanky“ Long, Curren Caples, Christian Hosoi a Andrew Reynolds. Tahle našláplá parta vyrazila na tradiční RVCA trip na Havaj. Po loňským výletu do Honolulu si letos dali za cíl severní pobřeží ostrova Oahu.

 

 

 

Berrics a SLS kameraman, Chase nás provede Riem

 

Můžeme tomu říkat třeba bsides z poslední zastávky Street League v Riu, kam se sjela skejtová smetánka z celýho světa. Hlavní Berrics kameraman, Chase Gabor, kterej je taky SLS kameramanem, nás provede tamním zákulisím. Nečekejte moc skateboardingu, ale spíš srandičky a nádech tamní atmosféry.

 

 

 

Duets: Ronnie Sandoval a Robbie Russo

Robbie Russo a Ronnie Sandoval si v rámci duets pro Transworld Skateboarding dali záležet na nějaké té spolupráci a pohrotili pár společných triků. Výsledkem této práce je video níže.

 

 

 

Vinicius Santos a jeho „Sigilo SP“ Part

To, že brazilskej street skateboarding je na vyšším levelu, než jinde je obecně docela známý, ale tenhle part to posouvá zase o něco dál. Dokonalý spoty a neskutečný triky, to je brazilskej street ve zkratce a Vinicius Santos je toho jasným důkazem!

 

 

 

Marcos Montoya – It Must Be Nice

O nejnovější „It Must Be Nice“ se postaral Marcos Montoya a je to nádherná podívaná. Marcos by to nezkazil snad ani kdyby sám chtěl a s totálním klidem si v Berrics odjel hodně vydařená komba!

 

 

Australský Sunday hardware a jejich Nine Man in Pen

Sunday hardware si ve složení Jake Hayes, Dane Burman, Jack O’ Grady, Billy Lukins, Levi Jarvis, Cody Riley, Stevie Stipanovic, Zoolz a Sam Coady zaletěli do Čínské Fo-Šan, kde pobyli a poskejtovali na neznámých spotech dva týdny. Výlet a video se jim hodně povedlo!

 

 

Bangin! a Vincent Milou

 

Francouzskej závoďák, Vincent Milou je dalším floutkem, kterej dostal v Berrics prostor, aby se předvedl a co nejvíc zabil v rubrice Bangin! Jako asistent mu byl k ruce legendární Willy Santos.