Nike SB Mexiko s videem Vórtice

Přes půl hodiny toho nejlepšího skateboardingu z Mexika dal do kupy mexický Nike SBt tým. Ve videu uvidíš: Carlos Padilla, Roberto Bueno Espinosa, Gerado Rivera Nenos, Alfredo Franco, Daniel Vela, Brayan Coria, Erick Silva a Gus Servin.

 

 

 

Technická lahůdka „Forma“ part od Daniela Lebrona

Španělský technik Daniel Lebron si dal tu práci a dal do kupy svůj part s názvem „Forma“. Sledovat Danův styl v kombinaci se skvělými záběry a perfektním střihem tě pěkně nahecuje vytáhnout desku a jít hned jezdit!

 

 

 

Aurelien Giraud Vs. Vincent Milou to je Battle Of The French

Francouzský rideři Vincent Milou a Aurelien Giraud se potkali v Berrics a vyhecovali nemalou game of skate, která měla rozhodnout, kdo z nich má navrch. Game se jela po celým parku a mohlo se cokoliv. Kdo téhle rozmanité hry využil ve svůj prospěch se dozvíš ve videu!

 

 

 

Firma State spojila síly s Theories of Atlantis

State footwear a Theories of Atlantis jsou ruku v ruce a proto to netrvalo dlouho, aby vznikla nějaká ta kolaborace pěkných topánků. Ve videu je k vidění skoro kompletní tým State, včetně Bena Gore, Kevina Coakley, Briana Powderly, Christiana Malloof a Jona Nguyena. O kompletní video se postaral dnes už legendární filmař a šéf celé Theories of Atlantis, Josh Stewart. A novou jarní kolekci ’19 od State najdeš zde.

Celý příspěvek

 

Long Live Southbank x Dickies

Southbank je jeden z nejstarších a nejznámějších skejtových spotů v Evropě. Ne všichni si v něm zajezdí, jelikož má svým stavem daleko od dokonalosti. Z těchto důvodů byla v roce 2013 rozjeta kampaň na zachování tohoto místa s cílem rekonstrukce a zvětšení prostoru pro skateboarding, bmx a graffiti. Právě probíhá sbírka, na kterou můžete například přispět zakoupením produktu kolaborace Long Live Southbank a Dickies. Při příležitosti naplnění tohoto projektu vzniklo i skvěle zpracované video, kterým můžete nasát nezaměnitelnou atmosféru. Objeví se v něm lokál Tom Knox, Sam Roberts a Ashura Parchment. Celý příspěvek

 

Jirka Bulín a Piilgrim crew na toulkách po Islandu

Firma Piilgrim má svůj původ v UK a náš odchovanec Jirka Bulín má tu čest být její součástí. Společně s teamovými kolegy Keanu Robsonem, Tomem Delion, Franklinem Stevens, Tomem Day a Jeremy Jonesem strávil týden v zajímavém resortu Islandu. Výsledkem je energický edit „White Noise“ doplněný o identické psychedelické animace plné barev. Stojí za ním šéfik Mark Kendrick, Sean Lomax a Sam Alder. Dokonalá fotka Jirkova olliečka skrz otvor ve zdi s dropem se objevila v novém čísle Vague Magu. Celý příspěvek

 

Slides & Grinds 3 – Luan Oliveira vs. Marcelo Formiga

 

Určitě se každej z vás těší, až zase přijde ta chvilka a budete se moct podívat na dalíš battle ze série „Slides & Grinds“. A taky má určitě každej z vás svýho favorita! Nejede náhodou ten favorti teď battle? Proti komu že to jede? Vážení a milí, to budete koukat!