Alex Willms a jeho premiéra v BANGIN!

Minutka, kterou dal pro Bangin Alex Willms potvrzuje kvalitu a kreativitu jeho nádhernýho skateboardingu! V Bangin je to jeden střelec za druhým, ale Alexova jízda je takovej nářez, že se na to budeš chtít koukat znova a znova.

 

 

 

 

Ryan Davis ukázal, kdo je Crookedů král!

Texaský rider Ryan Davis přišel do Berrics s vidinou nemyslitelného triku: Fakie FS Crook a Fakie Flip out na bedně u desíti. Ryan šel na plno pro každej pokus a musel tomu dát dva dny, ale výsledek je neskutečně uspokojující.

 

 

 

 

Nizozemská parta Bombaklats je zpět

Bombaklats je jedna z nejproduktivnějších partiček Nizozemska, která se hlásí s dalším vydařeným videem. Jak již z názvu vyplývá, nejde o oficiální full video, ale půlhodina fajn podívané je na místě. Ozvlášť ta poslední věnovaná zabijákovi Tim Zomovi. Celý příspěvek

 

Yoshi Tanenbaum si připsal svoje další Best of Berrics

 

Do Berrics se už dlouhý roky sjíždějí hovada z celýho světa s cílem zabít to tam co nejvíc. Všem se to i daří a my se tak můžeme mastit na skvělejch editech.

 

Teď ale přišel Yoshi Tanenbaum s nápadem, že zkusí trik, kterej ještě nikdo v Berrics nedal a vyšle ho rovnou do banku. To už tady sice jednou bylo, ale teď tohle psycho posunul zase o kus dál.

 

Pojďme mu zafandit a s otevřenou hubou pozorovat, jak dokáže bejt člověk silnej a jít si za svým.

 

 

Technickej masakr ze země vycházejícího slunce WAMONO

 

Yuto Horigome patří mezi první japonský objevy, který uchvátily svět. Samozřejmostí je, že Yuto otevřel dveře a ostatní, mega talentovaní japonci, už jsou vidět líp a že jich tenhle ostrovní stát nabízí spoustu.

 

Wamono je edit od Nike SB, který ukazuje precizní japonskou techniku zabalenou ve vyvoněným editu, kde se představí Keyaki Ike, Kenya Okuno, Issei Morinaka, Ryo Motohashi, Yuto Horigome, Taihou Tokura, a Ryuhei Kitazume

 

Takže jestli jsi v noci opět snil o zářivý kariéře pro skejtra, pusť si tohle video a ono tě to zase rychle pustí ;)

 

 

 

Pepa Sklenář si řádně najíždí budějickej „Časoprostor“

 

Jak už bylo řečeno nespočetněkrát, zima je pro skejtra období nepříznivý a aby tenhle druh nějak kloudně přežil, musí se uchylovat do vnitřních prostor.

 

Jedním takovým místem je českobudějovická hala „Časoprostor“, která skvěle slouží všem skejtrům z dalekýho i blízkýho okolí. Jedním z týpků, který ji hojně využívá, je technicky založenej Pepa Sklenář, kterej se s náma podělil o svůj edit, kterej na místě vzniknul.

 

 

 

Piťu oslavil svojí třicítku třiceti triky

 

Petr Humpl, šéf značky 35mm skateboards a zároveň i manažer český skejtový repre, oslavil kulatý narozky a to třicátý. Oslavu vzal po svým a dal dohromady edit třiceti triků, který natočil v hale, která se nachází v polských Katowicích.

 

Za redakci přejeme všechno nejlepší a ať to i nadále padá ve zdraví pod nohy.

 

 

 

Petr Kapucián tráví zimní dny v UnO hale

 

Jak všichni víme, v nynějším ročním období je venku hnusný počasí a brzká tma, což je kombinace, která skejtrovi zrovna nepřeje. Petr Kapucián na to šel po svým a čas tráví v Ústí nad Orlicí v tamní hale, ze který pochází i tenhle menší edit.