Kilian Martin se rozpovídal o Freestyle Skateboardingu

Španělský skejtr Kilian Martin je jedním z velkých profíků, co se týče freestyle scény a v Berrics mu dali prostor, aby se rozpovídal o tom, proč je freestyle život. Zároveň zvládl v Berrics odjet triky, které nejspíš nikdy nikdo v Berrics ani nezkusil. Koukni na zajímavý a méně známý pohled na skateboarding dnešní doby.

 

 

 

Slides & Grinds 3 – Lehi Leite vs. Carlos Ribeiro

 

Atmosféra houstne, náročnost triků stoupá a brazilský fanynky si trhají rodidla. „Slides & Grinds 3“ se pomalu blíží do finále. První dvojici, která se serve o postup do bojů o nejcenější kovy už známe (Felipe Gustavo vs. Lucas Rabelo).

 

Teď je před náma battle, jehož vítěz bude dalším uchazečem o postup do finále. Toho potom doplní vítěz battlu Sean Malto vs. Kaue Cossa.

 

Nutný informace máme za sebou, připravte se na hodně nadupanej boj, kde si nedají hoši vůbec nic zadarmo. Čeká nás pořádná dávka stylu a spousta věcí k nepochopení. To je třetí čtvrtfinálovej battle „Slides & Grinds 3“, kde proti sobě nastoupí Lehi Leite a Carlos Ribeiro.

 

Pokud ti utekly předchozí battly, vzdělání si můžeš doplnit zde.

 

 

 

 

Cottonopolis Video odkrývá technický part Jed Coldwella

Úžasné full video Cottonopolis, za kterým stojí kameraman Sean Lomax, zachycuje skate scénu anglického Manchesteru. Po 5 letech filmingu výsledek vypadá, tak jak vypadá – ať už stránce kinematografické tak trikové. Konečně jsme se dočkali jeho vydání na DVD a s ním i první part online, kde se předvede technik Jethro Coldwell. Z toho si vyvodíte závěr, jak asi vypadá zbytek snímku, ve němž jsou jména jako Dom Henry, Ben Grove, Joe Gavin nebo náš odchovanec Jiří Bulín. Celý příspěvek

 

Impure Grill Party aneb Andrého narozky

 

Partu „Impure“ určitě netřeba představovat a pokud by přece jen někdo neznal, tak vězte, že jde o severočeskou bandičku z Teplic a okolí, která nejen, že miluje skateboarding a jeho ducha, ale točí i svoje, většinou zvrhlejší, videa.

Užijte si Ondrovu narozeninovou párty, kterou kluci uskutečnili v litoměřickým skateparku, v Ondrově rodišti.

 

Oficiální text distributora:
Andrého narozky přinesly několik zásadních momentů, jako setkání s jeho sexy mámou, přejmenování Alexe na Aleše, a předevšim upálení helmuta, za který se bude Kouny smažit v pekle.

 

 

 

Slides & Grinds 3 – Lucas Rabelo vs. Elton Melonio

 

S malým zpožěním, ale přece. Druhý čtvrtfinálový battle je venku a vítěz toho souboje se postaví proti Felipe Gustavovi o postup do finále. Užijte si dvojku Lucas Rabelo a Elton Melonio a těšte se na další battly, protože už jde do tuhýho a rideři začínají vystrkovat drápky.

 

Pokud ti unikly předchozí battly a chceš si doplnit vzdělání, klikej sem.

 

 

 

 

Daewonův Contest plný nevídaných triků

 

Legendární spot Lockwood Elementary v LA má za sebou Daewonův Contest na lavičkách, který připravilo Adidas ve spojení s Transwolrd Skateboarding. Víc jednoduchou věc už snad ani nejde vymyslet. Přitom padaly triky, který jen tak neuvidíš! Na akci dorazily velký jména: The Gonz, Paulo Diaz, Gabriel Rodriguez, Gino Iannucci, Dashawn Jordan a mnoho dalších.