Jenkem znovu oživil LA High rail

Parta kolem Jenkemu produkuje vždycky zajímavý obsah. Tentokrát se rozhodli, že oživí legendární rail, který byl po roce 2000 odříznut. Na původním railu zabíjeli například Wade Desarmo, Justin Eldridge, Eric Koston nebo Rob Welsh. A teď udělali kluci z Keen ramps téměř identickou kopii a po skoro 20 letech si tento OG spot mohli vyzkoušet současní skateři. Na session nechyběli Neen Williams, Jamie Foy, Sebo Walker, Blake Carpenter, Chris Colbourn a další. To, že padaly strašný vraždy, asi není potřeba ani zmiňovat.

 

 

 

David Gravette ti ukáže, jak skejtovat při karanténě

V současný situaci jsou jen dvě možnosti jak skejtovat. Buď můžete ničit stolky doma v obýváku, nebo můžete vyrazit skejtovat někam, kde nikoho nepotkáte. David Gravette zvolil druhou možnost a vyrazil do nejhoršího parku, aby měl záruku, že se s nikým nepotká. Je jasný, že v takovejch podmínkách to jsou občas pěkný nervy, ale David je výbornej příklad skatera, kterej zabije na jakýmkoliv povrchu i jakýkoliv překážce.

 

 

 

Girl a Chocolate dostali povolení proskejtovat dům Mika Carrolla

Parta Girl & Chocolate tak trochu předběhla dobu a začali skejtovat uvnitř doma ještě dřív, než to bylo trendy. Odnesl to dům samotnýho spoluzakladatele Girl, Mika Carrolla. O tom, co po řádění skoro celýho týmu v čele s Yonniem Cruzem, Manchildem, Nielsem Bennettem a Mikem Carrollem zbylo z domu, se přesvědčte sami. Tohle doma během karantény rozhodně nezkoušejte!

 

 

 

Manny Santiago vám v Krux Kribs ukáže svůj dům i soukromý skatepark

Krux trucks přichází s novou rubrikou Krux Kribs. Nyní vám svoje bydlení předvede věčně vysmátý Manny Santiago. Manny vás provede domem, ukáže, jak se dá předělat garáž na byt, a hlavně představí soukromý skatepark na zahradě. Ten by za současné situace ocenil určitě každý z nás. Samozřejmě nemůže chybět taky několik triků.

 

 

 

Praha 10 plánuje renovaci Skateparku Gutovka!

Betonový skatepark ve Strašnicích patří k jedním z nejstarších u nás a je pravdou, že svá nejlepší léta už má za sebou. Na skejtu už si to tam člověk moc neužije a celkově je park v dezolátním stavu.

Naštěstí Praha 10 dala na stůl nový návrh skateparku na Gutovce, který by se měl začít realizovat už v letošním srpnu a vypadá to parádně!

 


 

Chystá se kolabo Skaterock x České scaté!

Úzká spolupráce mezi naším webem a skejtově odborným IG profilem České scaté pokračuje! Chystáme společnou desku a bude to velká pecka. V přípravách je i společné promo video, kde ale redaktoři České scaté budou jezdit v kuklách jako např. Barrier cult, pro zachování skryté identity. Za Skaterock jej natočí kompletní redakce, což u některých zní jako vtip, ale bereme to smrtelně vážně.

 

Společné kolabo Skaterock x České scaté.

Společné kolabo Skaterock x České scaté.

 

Jamie Thomas modelem pro Pampers

Jamie Thomas vždy řídil kormidlo správným směrem, k tomu budiž připomenut i náš rozhovor z roku 2017 a po rozjetí byznysu s plenkami, kde byl zatím jen coby model v reklamní kampani, uvidíme kam dál povedou jeho kroky. O těchto aktivitách jsme neměli tušení, proto nás reklamní leták poněkud překvapil!

 

Jamie Thomas jako model v kampani Pampers.

Jamie Thomas jako model v kampani Pampers.

 

Nesmí chybět ta pravá tvář Jamie Thomase, kterou dal před časem dohromady Jenkem a on je prostě nejvíc. 

 

 

 

Chris Joslin spolu s novou botou vysílá i nový part

 

Skejtová mašina a hrdý otec, Chris Joslin, už je u Etnies profíkem nějaký ten pátek a tam jsi jsou moc dobře vedomi toho, co mají v týmu za poklad a proto na svět vykoukl v pořadí už druhý Chrisův promodel boty.

 

To by bylo, aby se k představení boty nenatočil i edit. No a jak jsme u Chrise zvyklý, nebude to žádná pár trikovka, ale férovej pětiminutovej part plnej banginů. Tak s chutí do toho.