Vybraná fotografie

Jezdec:
Fotograf:
Trick:
 
 

Fella of the Road 2019 je pomalu u konce

V pátek 30.8. hostily prostory Kasárna Karlín vskutku vydařený premiérový večer s názvem Fella of the Road 2019. Ročník to byl přelomový, úspěšný a velký dík patří všem co se na akci jakkoliv zúčastnili. Což jsou ve finále desítky lidí.

 
 

Primitive demo zbořilo Stalin

Krásně a rázně nám rozsekla tejden vejpůl návštěva skateboardovýho týmu Primitive, která se konala včera na ikonickým místě, na pražským Stalinu. Každej, kdo dorazil, mohl užít super odpoledne ve společnosti jmen Paul Rodriguez, Tiago Lemos, Carlos Ribeiro, Wade Desarmo, Trent … Celý příspěvek

 
 

Report z oficiálního otevření skateparku v Plzni

Ve středu 5.6. se v městském obvodu Plzeň – 2 Slovany uskutečnilo oficiální otevření nového betonového skateparku , který se nachází ve volnočasovém areálu Škoda sport park (SPŠ) a v článku najdete fotky a video z akce!

 
 

Report z Queens ČSP 2019 v Příbrami

V sobotu 1.6. se v příbramském skateparku odjel první závod letošní série Queens ČSP 2019. Přinášíme vám výsledky, fotogalerii, nechybí ani video z celého závodu a pokračování bude 3.8. v Trutnově!

 
 
 
 
 

Report z druhé zastávky letošního ČSP v Ostravě!

Po více než desetileté přestávce mohla českou skateboardovou špičku přivítat také Ostrava. V betonovém skateparku v Porubě se sešlo v sobotu 21. července na šedesát závodníků, kteří sbírají body do série českého poháru v disciplínách street a bowl. Akce se uskutečnila za podpory městské … Celý příspěvek