Marek Zápražný PRO rider u Primitive!

Ano, ano. Navíc odsouhlaseno samotným P-Rodem, k tomu video jak hrom a Primitive demo v Praze na Stalinu tak dostává další náboj a bude to ještě větší pecka než jsme doufali! V článku video, P-Rod info a demo info.

 

Když jsme začali posílat desky pro mě neznámému zabijákovi ze Slovenska jménem Marek Zápražný, tak jednou z prvních věcí co mě na Markovi dostala, bylo, že vždycky nechal za sebe mluvit skateboarding. Na pár měsíců se stáhnul a pak poslal největší pecky snad z celýho světa. Pokaždý, když se Primitive parta vrátila z Barcelony, přijeli s hromadou Markových záběrů, kde to zabíjel jak ve videu, tak i mimo něj. A když začal jezdit do Států a viděl jsem ho poprvé na živo, říkal jsem si, že je jen otázka času než z něj uděláme profíka. Nejvíc mě těší že v průběhu svého života, můžu být součástí něčeho jako je Markův sen a jsem opravdu šťastný za více evropské krve mezi pro jezdci v Primitive. Takže je mi nesmírnou ctí prohlásit: „Fuck YES my G!“ jsi PRO! – Paul Rodriguez

 

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

When we first started flowing boards to an underground ripper from Slovakia called Marek Zaprazny @marekzaprazny , one of the first things that struck me was that Marek always let his skating do the talking for him; he would go off the radar for a few months and then out of nowhere he would send us footage of gnarly tricks that looked like they were filmed in every corner of the world. Every time the Primitive Skate squad ventured out to Barcelona, they would come back with a stack of Marek clips and tales of him killing it both on and off the board, and when he started coming out to the States and I saw him skate firsthand, I knew it was only a matter of time before we turned him pro. I feel blessed to be at the point in my career where I have the opportunity to be part of someone like Marek’s dream, and I’m really happy to bring even more European flavor in to the Primitive skate pro ranks, so without further ado it’s my huge pleasure to say “Fuck yes my G!’ you’re pro! Link to video part in bio.

A post shared by Paul Rodriguez (@prod) on

 

Primitive Euro Tour 2019 v Praze.

Primitive Euro Tour 2019 v Praze.

Autor: Lang Rubrika: Videa