Mighty Sounds 2023

Vydáno: 25.04.2023

 

Vstupenky na festival za partnerskou cenu 2890,- je možné koupit na www.ambassadors.eu.

17. ročník festivalu Mighty Sounds, který proběhne 23.-25. června 2023 na letišti Aeroklubu Tábor, bude opět štědrý i pro skateovou komunitu. Mezi nově potvrzenými jmény do programu se objevila kapela Black Flag, naprostá legenda žánru hardcore. Za mikrofonem vtéhle formaci nestojí nikdo menší, než skate ikona Mike Vallely.

Black Flag zná skoro každý, kdo někdy slyšel tvrdší kytary,a není se co divit. Kapela má za sebou hodně, mnozí si budou formaci pamatovat vsestavě sHenry Rollinsem. Každopáně je to must see pro všechny milovníky punkrocku, tím spíše, že kapela vČeské republice vystoupí poprvé.

Mezi další taháky Mighty Sounds letos určitě patří i Dog Eat Dog, crossoveroví pionýři, kteříjako jedni z prvních zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. Jejich frontman John Connor je skateboardistou tělem i duší. 17. ročník Mighty Sounds tedy zatím vypadá velmi slibně, mrkněte i na další potvrzená jména, mezi kterými nechybí třeba skupina Rancid. U-rampa a skate zóna je i pro letošek vřešení, jakmile budou nové zprávy, dáme vědět.

Vstupenky na festival za partnerskou cenu 2890,- je možné koupit na www.ambassadors.eu.

*MIGHTY SOUNDS vol. 17*

23. –25. června 2023Tábor, letiště Aeroklubu Tábor

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2022