Chip Hanna & The Berlin Three

Bubeník z U.S Bombs společně se třemi členy Mad Sin tvoří ojedinělý projekt Chip Hanna & The Berlin Three, který zahraje ve čtvrtek 30.1. na pražské sedmičce. Směsice nejrůznějších stylů bude pro milovníky těchto part skvělým začátkem v novém roce. 

Čtvrtek 30.1.2014 – KLUB 007 STRAHOV
Chaloupeckého 7, Praha 6,  klub007strahov.cz

 

Chip Hanna & The Berlin Three (de/us)
chiphanna.com
facebook.com/chiphannaandtheberlinthree
Nechali jste se příjemně naladit na vlnu country Chipa Hanny 17.listopadu ve Futuru či na Újezdě? Zdá se vám 6 let čekání na další koncert Berlin Three už nekonečně dlouhé? Tak tenhle koncert je přímo pro vás! Chip Hanna and The Berlin Three se konečně vrací a kam jinam, než na Sedmičku. Pro neobeznámené, jedná se o unikátní projekt bubeníka z U.S Bombs and tří členů Mad Sin. Country rock´n´roll v té nejlibovější verzi, kterou si lze jen přát. A nejen to, také bluegrass, honky tonk, rockabilly, psychobilly, California street punk, Americana.. Mají to tam všechno a ještě něco navíc. Muzikantský nadhled zkušených borců, upřímnou naléhavost a neuvěřitelně pohodovou atmosféru.

 

 

Mordors Gang (cz)
mordorsgang.net
bandzone.cz/mordorsgang
Velký poklad (nejen) plzeňského rock´n´rollového undergroundu, živoucí legenda na tuzemské rocka-psychobilly scéně, vynikající zkušení muzikanti a zábava na špičkové úrovni – to vše jsou „Mordoři“. Klasické rockabilly let padesátých vyšperkovali svým originálním pojetím – náloží zombie-surfu, psychobilly, devils swingu, punku i country, vtipnými českými texty a v neposlední řadě tím, že hrají přímo od srdce. Bude nám ctí uvítat výjimečné plzeňské psycho-rockery po delší době na Sedmičce!

Start 19.30 / Cena 200 Kč  

ladrogang.cz
facebook.com/ladrogang

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika