Hardcore goes to Town vol. 3

Vydáno: 27.10.2012

Tahle akce se koná už potřetí v městě HC zaslíbeném, v České Třebové. A opět akci rádi podpoříme, neb jak všichni vědí, je ČT je skejtu zasvěcené místo a kousek od něj je naše spřátelená hala. Třeba jednou zavítá hardcore i tam.

 


Dne 17.11.2012 od 19:00 se uskuteční pekelná akce na sále Restaurace Pod skalkou v Český Třebový, která se jmenuje HARD CORE GOES TO TOWN. Bude to již 3. ročník, na kterým letos vystoupí kapely různých žánrů, což je záměr, aby zaujal co největší okruh lidí.


 


Do strun zabere jako první crossovver  kapela Psi, ve které je za mikrofonem frontman skupiny Streetmachine. Potom se na pódiu vystřídají chrudimští HC borci Pavilon 9, havlíčkobrodští Noostrak, hrající blackened death core, dále Slovenští death metalisté Suburban Terrorist a kluci, kteří mastí Emo-post HC Your last breath.


 


Předchozí akce vystřídalo hodně dobrých kapel ze všech koutů naší republiky, ale už i zahraniční kapela Saprophyte. Vstup na tudle palbu činí sympatických 120 kaček, což není moc za tolik hodin pořádnýho nářezu. Doufáme, že dorazíte v co nejhojnějším počtu, aby byla co nej atmosféra.