Pozvánka na Koncert Ky-Mani Marley a zimní Rock For Church

V rámci dlouhých zimních večerů jsou tu dva tipy na únorové koncerty, které se uskuteční v Lucerna Music baru. Jedním z nich je jamajský Anthony B a druhým je zimní Rock For Churchil s hlavním hostem Dub Pistols. Na své si tedy přijdou příznivci karibských rytmů a elektronicko taneční muziky mixlý s reggae a hiphopem. 

Nad střední Evropou se prý schyluje na regulérní zimní sezónu, a tak jsme preventivně potvrdili vedle již anoncovaného koncertu jamajského Anthony B ještě jednu velkou lahůdku co přinese do města karibskou hudbu a temperament. 13. února 2013 konečně přijede poprvé do ČR jamajský zpěvák, muzikant, herec a producent Ky-Mani Marley! Hitmaker, který dal světu songy, jako “Warrors”, “Dear Dad”, “One Time” nebo třeba “Fell in Love”. Své debutové album natočil ve dvaceti, aktuální desky “New Hights” vyšla v roce 2012 a my se konečně dočkáme české premiéry!

 

Více informací najdete na tomto odkaze: Lucerna Music Bar

 

 

 

 

Zimní ROCK FOR CHURCH(ill)
Dub Pistols (UK) / Ucee & Flavour Band / The Spankers / DJ Suki
28. 2. 2013
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz www.rfch.cz

 

ZIMNÍ VERZE FESTIVALU ROCK FOR CHURCHILL PŘIVEZE LONDÝNSKÉ DUB PISTOLS!

 

Hudební festival ROCK FOR CHURCH(ill) zkracuje fanouškům čekání na příští ročník a chystá zimní klubovou verzi, která proběhne 28. února v pražském Lucerna Music Baru. Můžete se těšit na rozjetou londýnskou partu Dub Pistols, která mixuje elektronickou taneční muziku s reggae a hiphopem, talentovaného zpěváka Ucee s doprovodnou kapelou Flavour Band složenou z muzikantů United Flavour a do třetice reggae-popovou bandu The Spankers, která se na podzim vrátila z úspěšného turné po Brazílii.

 

„Letošní ročník ROCK FOR CHURCH(ill) se povedl na výbornou a od návštěvníků jsme dostali spoustu skvělých ohlasů. Rozhodli jsme se jim poděkovat za přízeň a pozvali jsme znovu Dub Pistols, kteří byli návštěvníky vyhlášeni nejoblíbenější kapelou festivalu. Ucee & Flavour Band u nás letos předvedli výbornou show, žánrově k Dub Pistols sedí, takže volba druhého účinkujícího byla jasná. Tyto dvě kapely jsme doplnili o The Spankers, kteří jsou i díky zahraničním zkušenostem rok od roku lepší“, říká za organizátory Kamil Šír.

 

 

Dub Pistols založil v roce 1996 nestárnoucí frontman Barry Ashworth. Ačkoliv kapela vystupuje v elegantních oblecích, nečekejte žádnou partu usedlých Angličanů. V Lucerna Music Baru předvedou svojí našlápnutou show, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Ne nadarmo obdrželi od časopisu DJ Magazine cenu Nejlepší koncertní kapela roku 2011. V loňském roce vydali Dub Pistols v pořadí již páté album Worshipping The Dollar a kromě natáčení svých vlastních desek se podíleli také na soundtrackách k filmům Blade II, Bad Company a vydali remixy písniček od Limp Bizkit, Mobyho a dalších.

 

V písničkách a energickém projevu zpěváka s egyptsko-tuniskými kořeny jménem Ucee se snoubí reggae, dancehall a soul. Ucee vydal vloni na jaře povedenou sólovou desku International Call, kterou pokřtil v zaplněném Lucerna Music Baru. Ucee za svou kariéru odehrál více jak 400 koncertů po celé Evropě a v severní Africe a vystupoval vedle takových jmen jako jsou Tarrus Rilley, Gentleman, Alborosie, Selah Sue a další. Naživo ho doprovází skvělí muzikanti z kapely United Flavour pod jménem Flavour Band.

 

Kapele The Spankers hrající energický reggae-pop-ska vévodí medový hlas charizmatické zpěvačky Sisy Feherové. The Spankers vystupují pravidelně na předních českých festivalech a v roce 2011 a 2012 absolvovali úspěšné turné v Brazílii. Za desku Boom! Bang! Pow! You Know… obdrželi nominaci na žánrové ceny Anděl 2010.

 

Vstupenky na zimní ROCK FOR CHURCH (ill) jsou v předprodeji za 330 Kč na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim navýšené o poplatky prodejce. Vstupenky můžete pohodlně zakoupit online přímo na webu klubu http://lucerna.musicbar.cz
a Facebooku. Cena na místě 400 Kč.

 

Festival ROCK FOR CHURCH(ill) proběhne letos 30. – 31. srpna v severočeském Vroutku. Prvními potvrzenými kapelami jsou Che Sudaka ze Španělska, Pražský výběr, Tata Bojs a Prago Union + Livě Band.

 

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika