Výsledky soutěže o vstup na festival Mighty Sounds 2013

Festivalová sezona pomalu startuje a Mighty Sounds kompletuje hudební program pro svůj devátý ročník. K již oznámeným Suicidal Tendencies, The Subways nebo Ky-Mani Marleymu přibyli Anti-Flag nebo Macka B. Festival, který proběhne 19. – 21. července v Táboře, dokazuje, že letos udrží vysoko nastavenou laťku z minulých ročníků a nabízí mimořádně vyvážený line-up. Aktuálně najdete v článku výsledky soutěže o vstup na Mighty Sounds! 

Mighty Sounds.cz

Mighty Sounds.cz

 

Festival Mighty Sounds se už v minulých letech zapsal mezi největší festivaly v České republice a patří ke špičce nejen žánrových akcí v celé Evropě. Letos nabídne každému fanouškovi punku, reggae, punkrocku, hardcoru, ska, rockabilly a spřízněných žánrů to nejlepší. Organizátorům se podařilo každému z žánrů, které festival zastupuje, najít víc než adekvátní headlinery.

 

Přijedou Suicidal Tendencies, průkopníci stylu hardcore, kteří jsou na scéně už od roku 1981, a jedná se tedy o skutečnou lahůdku pro všechny fanoušky tvrdších žánrů. Vysokou hráčskou kvalitu této kapely dokazuje bývalý baskytarista Robert Trujillo, kterého si v roce 2003 z muzikantské špičky vybrala Metallica. Vystoupí také indie rockoví The Subways, kteří letí strmě nahoru a stihli si už střihnout hraní například i s AC/DC. Zástupcem reggae je Ky-Mani Marley, syn samotného Boba Marleyho. Nejnověji headlinery doplnili punkoví Anti-Flag, jedna z politicky nejangažovanějších kapel světa, dále reggae a dancehallový velmistr Macka B nebo naprostá špička ska-jazzu New York Ska-Jazz Ensemble. Mnozí zmiňují, že se jedná o historicky nejlepší line-up tohoto festivalu.

 

Pole působnosti pro živou muziku se navíc rozšířilo: „Díky obrovskému zájmu kapel z celého světa hrát na Mighty Sounds a zároveň díky naší touze představit co nejvíce kvalitních interpretů přibude letos poprvé čtvrté podium pro živé kapely“, říká jeden z organizátorů, Jakub Siňor. Vstupenky lze v tuto chvíli zakoupit za 990,- Kč na všechny tři dny. Další informace o festivalu, který kvůli unikátní skladbě interpretů každoročně navštěvuje stále větší počet fanoušků ze zahraničí, a který je proslulý svou jedinečnou atmosférou, najdete na www.mightysounds.cz.

 

*MIGHTY SOUNDS  vol. 9*

 

SUICIDAL TENDENCIES*THE SUBWAYS*KY-MANI MARLEY*ANTI-FLAG*COMEBACK KID*MAD SIN*SKINDRED*YOUR DEMISE*BAD MANNERS*U.K.SUBS*a mnoho dalších

19. – 21. července 2013

Tábor, letiště Čápův dvůr                                                      

oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar

www.mightysounds.cz

 

Pomozte přírodě, Mighty Sounds i sobě – podpořte nákup eko nádobí

 

V Praze dne 29. května 2013 – Festival Mighty Sounds by chtěl být ještě o kus příjemnější a ohleduplnější ke svému okolí než loni. Letos si dal za úkol vyměnit tuny nepraktického plastového nádobí za rozložitelné eko nádobí, ze kterého se navíc skvěle jí.

 

Tácky a příbory, které jsou vyrobené ze spadaných palmových listů, jsou ale o dost dražší, než dosud používané tácky plastové. Proto se organizátoři největšího mejdanu zaměřeného na punk, rock’n’roll, punkrock, ska, rockabilly a další žánry, rozhodli oslovit fanoušky. Spojili se s českým crowdfundingovým webem hithit.cz a zkouší na ekologický projekt získat drobnější i větší příspěvky právě od nich. Za to nabízí celou škálu benefitů, od dobrého pocitu a zařazení do jmenného seznamu mecenášů přes festivalový merchandise po VIP vstupenky a unikátní pobyt v backstagi spolu s kapelami a organizátory.  Víc informací najdete na stránkách projektu.

Festival, který letos přiveze mimo jiné Suicidal Tendencies, The Subways, Ky-Mani Marleyho nebo Skindred, se snaží každoročně zvýšit komfort pro návštěvníky a přispět tak k atmosféře, o které drtivá většina fanoušků tvrdí, že je v České republice naprosto unikátní. Podpořte dobrou myšlenku!

 

Výsledky soutěže s Mighty Sounds!
Správná odpověď na otázku: „Jak se jmenuje legendární skate firma kterou vlastní bratr Mike Muira ze Suicidal Tendencies Jim Muir?“ je samozřejmě Dogtown Skateboards. Vítězům gratulujeme a všem přejeme parádní Mighty Sounds! 

 

Vstup na Mighty Sounds
Marek Mičík, Slavičín

 

Triko Mighty Sounds
Kateřina Rohošková, Praha 4 

 

Brýle Mighty Sounds
David Bělíček, Ratiboř

 

1. cena lístek na Mighty Sounds 2013

2. cena triko Mighty Sounds 2013

3. cena brýle Mighty Sounds 2013

 

Antiflag.

Antiflag.

Suicidal Tendencies.

Suicidal Tendencies.

Skindred.

Skindred.

The Subways

The Subways

Macka B

Macka B

Comeback Kid

Comeback Kid

Ky-Mani Marley

Ky-Mani Marley

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika