Startuje předprodej na Mighty Sounds festival

I přesto, že festival Mighty Sounds dostává každým rokem neúměrně vysoké pokuty od Krajské hygienické stanice, rozhodli se pořadatelé po diskusi s obyvateli a vedením města zůstat v Táboře. Od 10. listopadu už je možné, kupovat vstupenky na jedenáctý ročník, který proběhne 3. – 5. července 2015 a nabídne to nejlepší z punkrocku, rock’n’rollu, punku, ska, reggae, hardcoru a rockabilly.

Boj festivalu, proti nesmyslně nastaveným limitům hluku pro hudební akce pod širým nebem, pokračuje. Za loňský ročník dostali organizátoři pokutu za hluk ve výši 420 000,- Kč, za letošní jubilejní desáté vydání sankci teprve očekávají. Přesto se však festival i v roce 2015 rozhodli uspořádat na stejném místě, tedy na letišti Čápův dvůr, a to především po debatě s obyvateli a vedením města Tábor, ve které byla festivalu vyjádřena jasná podpora.

 

V tuto chvíli je spuštěn předprodej vstupenek na jedenáctý ročník. Prvních 1000 ks vstupenek za nejnižší fanouškovskou cenu 850,- Kč bylo vyprodáno během jednoho dne. Od 11. listopadu je možné koupit vstupenku přes festivalový web a v síti Eventim za 950- Kč, v sítích Sms Ticket, Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream je lístek za 990,- Kč. Ve vybraných kamenných prodejnách bude vstupenka od 17. listopadu k dostání za 890,- Kč. Všechny informace o předprodeji i aktuality o programu jsou na www.mightysounds.cz.

 

 

***MIGHTY SOUNDS vol. 11***

 

3. – 5. července 2015

 

Tábor, letiště Čápův dvůr

 

To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly

 

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

Autor: Hank Rubrika: Muzika