Vladimír 518 a Graffiti Jam 27. – 28.9. v Ústí nad Orlicí

Přinášíme vám fotogalerii, video a malý report z rozhodně zatím největší akce v naší hale. Jednalo se o koncert Vladimíra 518 a kapel Better Way a At The Moments. Čtěte dál a dozvíte se víc.

Čeho se vám to teda za pouhejch sto babek českých dostalo? Hned při vstupu na vás čekalo nejen výborný Budvarský pivečko, ale i bohatý občerstvení, který zajistil místní podnik Chaplin Pub. Kolem 20 hodiny už byla hala celkem slušně zaplněná a zvukaři z Dc Sounds, před jejichž prací se ten večer smekl nejeden klobouk, už začali z repráků linout první zkušební melodie. 

 

 

 

Kolem 21:00 začal koncert výborný Česko Třebovský kapely At The Moments, který přijelo podpořit spousta kámošů a známejch. Kluci do toho řádně šlapali a dokázali navnadit na další kapelu a to legendy Better Way.

 

 

Kapela Better je v hardcoru už velkou legendou a proto se při jejich koncertě vytvořil už hodně slušnej kotel. A lidi už začli bejt připravený na hlavní hvězdu večera.

 

 

Vladimír 518 zahájil svůj koncert slovy: „Buďte rádi, za tenhle úžasnej prostor a važte si ho že ho tady máte“ a pak už se rozjela pořádná show, při který hala praskala ve švech. 

 

 

 

Po vynikajícím koncertě se všichni včetně vystupujících přesunuli na bar a mohla začít řádná afterparty. Po ní šel někdo na kutě a někdo to táhl až přes sobotní Graffiti Jam do večerních hodin. Graffiti jam byl dle účastníků jeden z nejlíp připravených jamů jakího se zůčastnili. Bylo stále co pít i jíst, muzika hrála a hala dostávala zcela novej kabát. Hlavním partnerem jamu byl BU2R, jímž patří obří dík a už teď se nám rýsuje nějaká budoucí spolupráce. Dalším obřím partnerem bez něhož by tato akce rozhodně nedopadla tak jak dopadla byl Budweiser Budvar, děkujeme. O mediální masáž a grafický ztvárnění akce se postarala firma Media Bros, jmenovitě pak Mr. Ondřej Marek pomohl přímo královsky. Díky kámo. Další děkovačka letí firmě Tepvos za též velmi kvalitní podporu. Dále pak městu Ústí nad Orlicí, České asociaci skateboardingu a Skaterock.cz. 

Kdo má rád i pohyblivý obrázky tak si nenechte ujít video, který pro vás ztvořil Jakub Karlík. Video najdete na tomto odkaze, nebo zde na konci článku.

Samozřejmě že tohle nejsou všechny fotky z víkendu. Velmi obsáhlou fotogalerii najdete na tomto odkaze.

 

 

 

 

Vše o UNO Battle vol. 2 kam se můžeš přihlásit i ty!

Vše o UNO Battle vol. 2 kam se můžeš přihlásit i ty!

Autor: Lang Rubrika: Muzika